Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
10.05.2016, 17:20

У Рівному відбудеться тренінг для працівників салонів краси

Лотос-інвест запрошує на тренінг "Орієнтація на клієнта в салонах індустрії краси".
Сьогодні дуже важливим є розуміння власних клієнтів, відчуття того, що саме очікують наші клієнти від відвідування салону краси, косметологічного кабінету, масажного кабінету, спа-центру, наскільки важливим є вміння слухати клієнта, звертати уваги на дрібнички. З чого починається відкриття салону? З інтер’єру? З приміщення? А може все-таки з розуміння, для кого ми його відкриваємо?

У Рівному відбудеться тренінг "Азбука здоров'я від Iris List"


Участники: керівники та власники салонів краси, косметологічних кабінетів, спа-центрів, масажних кабінетів, кількість учасників до 15 людей.

Тренінг проводять:

Новацький Володимир: Бізнес-тренер, ігротехнік. Серед клієнтів: бізнес довідка «1563», РФ ПАТ «Мультиплекс-Холдинг», сайт 0362.ua, група компаній «Автоград», ПП «Панорама Бізнесу», Компанія «АВТОЛЮКС», Гуртівня дитячих Іграшок «Розумна Іграшка», рекламно-маркетингова компанія “Неомарк”.

Білоус Лариса: приватний підприємець, засновник торгової компанії з обслуговування підприємств індустрії краси «Стиль-Проф», власник салону краси «SUN».

Програма тренінгу складається з наступних блоків:
1. Блок - Типологія клієнтів
Ціль: 3 основні типи клієнтів, техніки визначення типажу клієнта з перших хвилин по телефону; в реальній зустрічі, потреби та мотиви різних типів клієнтів, техніки ведення діалогу з кожним з типів клієнтів, індивідуальний підхід.

2. Хто Ваш клієнт
Ціль: зрозуміти, з чого потрібно почати відкриття салону краси; навчитися описувати своїх потенційних клієнтів та формувати подальші дії для отримання постійних клієнтів.

3. Стандарти в роботі
Ціль: Виявлення «розбитих вікон» салону краси та чітка схема, як це виправити. Формування стандартів в роботі в залежності від сформованого типажу клієнтів салону.

4. Робота із запереченнями
Ціль: Засвоєння на практиці формули роботи з запереченнями, вивчення типів заперечень.

У Рівному пройде вечірка "Мафія по-японськи"


5. Блок- Стратегія WIN-WIN. Формування лояльності клієнтів до салону, як первинного клієнта зробити постійним.

Ціль: Формування в учасників стратегії переможець-переможець у відносинах з клієнтами, колегами. Показати, як можна первинного клієнта зробити постійним. (Це потрібно описати в доступній для учасників формі).

Учасники тренінгу отримають:
1. Практичні навики формування індивідуального підходу до кожного клієнта;
2. Збільшення мотивації досягати успіху в поставлених задачах, та емоційний «заряд».
3. Живе спілкування в колі професіоналів, однодумців.
4. Легко та чітко описувати своїх цільових клієнтів та формувати відповідно до цього стандарти в роботі.
5. Легкість у виявленні переваг та недоліків салону у колі конкурентів.

Тренери поділиться з Вами досвідом впровадження рекомендованих методів та пропозицій на практиці. Ви потренуєтесь на практиці визначати різні типи клієнтів, і, як з ними домовлятись; будете легко заповнювати таблиці з описами цільових клієнтів, що допоможе у впровадженні чіткої стратегії у роботі; зрозумієте, на кого і на що потрібно орієнтуватися в бізнес-процесах салону.

В тренінгу будуть використовуватись: комплексні вправи, метафорична ділова гра.

Після тренінгу пропонується:

- Пост-тренінг у формі круглого столу «Відповіді на важкі запитання, які виникли в контексті проведеного тренінгу», тривалість 1,5години. Проводиться через 2 тижні після тренінгу.

Вартість участі в тренінгу:
При реєстрації та оплаті авансу* за два дні до початку тренінгу –450 грн з особи;
після - 575грн з особи.

У вартість входить: робота тренера, роздатковий матеріал, постренінговий супровід протягом місяця , участь у пост-тренінгу, кава-перерви.

Дата проведення: 22.05.2016
початок о 10.00, тривалість до 18.00

Місце проведення
: м.Рівне

Кількість учасників в групі обмежена, попередня реєстрація обов'язкова!

Реєстрація за телефонами:
097-508-14-36 Лариса, 0673621131 Володимир
Коментарі: