Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
05.06.2016, 11:30

Дівчинку з Рівненщини, батьки якої позбавлені батьківських прав, рятують від раку мозку

11-річна Каріна Р. із Острозького району уже другий тиждень в комі, підключена до апарату штучного дихання. 15 годин лікарі Київського інституту нейрохірургії боролися за її життя. Це – уже друга операція маленької Каріни. Драматична доля цієї дівчинки могла б стати сценарієм фільму, якби не була реальністю.
– Тато і мама дівчинки позбавлені батьківських прав, трьох дітей виховують дідусь із бабусею, — розповідає Світлана Климчук, голова благодійного фонду Свято-Воскресенської парафії м. Острог. - У дитини — злоякісна пухлина мозку. Її прооперували, поставили шунт. Після оперативного втручання лікарі кажуть про тяжкий стан, але дають оптимістичні прогнози: Каріна почала реагувати на світло, голос бабусі.

На Рівненщині шукають спонсорів для унікального проекту "Достойники Рівненщини"

Їй, напевне, як нікому іншому близькі проблеми Каріни. Пані Світлана – теж мама онкохворої дитини. Страшний діагноз сім’я Климчуків почула 8 років тому. Але віра та молитви творять дива, і це, підкреслює жінка, — не порожні слова:

8 років тому лікарі говорили нам, що наші зусилля марні і з таким діагнозом, як у нашої Олі — не живуть. Отець Віктор (протоієрей Віктор Земляний, настоятель Свято-Воскресенського храму та ініціатор створення благодійного фонду, — авт. ) переконав нас боротися, не опускати руки, а покладатися на Бога, вселив надію в нас і в нашу дитину. Ми лікувалися, молилися і надіялись на милість Господа.

Рівненська облрада проситиме Київ за "вікна життя"


Зараз, коли лікарі на черговій комісії з подивом запитують, хто лікує її доньку, Світлана Петрівна відповідає, що молитви і Церква. Колись жінка пообіцяла Всевишньому: якщо її донечка житиме – пані Світлана присвятить себе допомозі іншим. Слова дотримала і зараз одна із дітей, якими опікується благодійний фонд під її керівництвом, — 11-річна Каріна. Світлана Петрівна розповідає, що для лікування дівчинки щодня потрібні просто непідйомні для пенсіонерів суми — по кілька тисяч гривень.

— Церква ніколи не стояла осторонь найгостріших і найболючіших проблем у суспільстві,— зауважує владика Варфоломій, керуючий Рівненською єпархією, передаючи кошти на кількаденне лікування дівчинки. - Сьогодні наш біль — це хворі діти. І коли розбите колінце гоїть зеленка і мамина жалість, то у випадку з онкохворими дітьми потрібно гуртуватися усією громадою. Космічних сум ми не маємо, але ці, хоч невеликі кошти, які Рівненська єпархія адресно передає хворим дітям, а також наші постійні молитви і опіка будуть для них підтримкою.Про це повідомляє http://rivne.church.ua
Коментарі: