Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
08.08.2016, 16:20

У Рівному сталася шокуюча історія з з безпритульною собакою

Про безпрецедентну ситуацію розповіла волонтерка Інка Хатор на своїй сторінці в Вконтакті:
- У вівторок по вулиці Грушевського, біля Челентано помітили собаку, з якої стирчало цуценя (як пізніше зрозуміли - вже мертве). Зі слів людей, які пізнали собаку, вона в такому стані третій день, - йдеться в пості.

На Рівненщині скажена кішка покусала кількох людей

Байдужість людей шокувала рівнянку. Собака в такому стані ходила вже три дні. Ще максимум два - і тварина померла б. При цьому ніхто з місцевих не звернувся до зоозахисників за допомогою. Стерилізаційний центр громадської організації "Під егідою", теж відмовили в допомозі, сказавши, що тільки в четвер змогли б приїхати, але тоді вже було б пізно.- Далі ми зателефонували ветеринару, яка приїхала через півгодини, і з нашою допомогою за допомогою спеціальної петлі, нарешті, вдалося впіймати собаку! Ветеринар вколов спеціальне заспокійливе і відвіз тварину до клініки, - розповідає Інка Хатор. - Там собаку прооперували, вийняли мертвих цуценят і простерилізували.

Увага! У Рівному грабіжник посеред дня нападає на жінок

Інка додає, що за операцію заплатили лише половину вартості, решту ще потрібно доплатити. Тож дівчина просить про допомогу. Звертайтеся до Інки Хатор(https://vk.com/id189965242).Коментарі:
Бесплатка


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net