Ми у Facebook
03.09.2016, 10:00

Наслідки "оптимізації": на Рівненщині закриють 24 школи

Попри те, що в області і так існує купа проблем з навчальними закладами, так звана "оптимізація" не оминає і Рівненщину.
В області в чотирьох селах початкову школу закриють. Мова йде про села Бармаки та Волошки у Рівненському районі та двох селах Корецького району - Городище та Жадківці.

Три школи на 9 класів тепер будуть навчати дітей тільки до третього класу. Одна школа з 11-річною стане 9-річною. Інші школи стануть філіями.

У Рівному працює шкільний ярмарок (+ФОТО)

На Рівненщині спостерігається демографічна криза на півдні області, а от рекорди з народжуваності "б'ють" північні райони області.


Школярі Рівненщини більше не читатимуть на швидкість — навчальну програму змінили





РДБК

Відпочинок у Карпатах


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ

Останні новини

21.07, 22:37 Прогноз погоди у Рівному на 22 липня: чого чекати

21.07, 22:00 Шахраї телефонують українцям від імені Київстар: нова схема обману

21.07, 21:22 Рівненщина попрощалася з Героєм Олександром Ступницьким, який загинув напередодні власного весілля

21.07, 21:17 Шумні й гучні мотоцикли: чи штрафуватимуть порушників тиші на Рівненщині

21.07, 20:41 Городоцька громада передала ЗСУ ще 11 квадрокоптерів, серед них — дрони з тепловізорами

21.07, 20:04 Як приготувати смачні булочки з маком: швидкий рецепт

21.07, 19:27 На річках Рівненщини очікується підвищення рівня води: оголошено жовтий рівень небезпеки

21.07, 18:56 Сарненський молодіжний центр запрошує підприємців і майстрів на «Місто Майстрів» до Дня молоді

21.07, 18:20 У Сарненській громаді народилося вже майже 3 тисячі немовлят від початку повномасштабної війни

21.07, 17:38 Марія Галушко виборола медалі на чемпіонаті України з пауерліфтингу серед спортсменів з порушенням зору