Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
07.10.2016, 12:00

На міжнародних змаганнях із туризму учень із Оржева здобув бронзу [+Фото]

Петро Ревут, учень Оржівського НВК «Школа-колегіум» Рівненського району, став третім на Міжнародних змагань зі спортивного туризму. Високе місце він виборов в особистому заліку на дистанції «Крос-похід». Захід пройшов у Волинській області з 1 по 5 жовтня.
У змаганнях брала участь понад сотня кращих спортсменів – 25 команд дітей та дорослих з більшості областей України та Республіки Білорусь. Серед них - три команди вихованців комунального закладу «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради.

Заступник директора Українського державного Центру туризму і краєзнавства Олександр Наровлянський зауважив, що вперше в історії України на Волині відбуваються змагання зі спортивного туризму не просто в ранзі Міжнародних, а як Чемпіонат Європи.

«Сюди приїхали дуже досвідчені спортсмени – Чемпіони України та Білорусі, майстри спорту, які змагалися в різних групах – серед юніорів та дорослих. Вони вели напружену боротьбу за першість в особистому та командному заліку на дистанціях з техніки пішохідного туризму, демонстрували відмінну спортивно-технічну майстерність – за лічені хвилини піднімались та спускались крутопохилими та вертикальними переправами, долали наведені навісні переправи, уміло використовуючи спеціальне туристське спорядження. У результаті змагань наша команда зайняла шосте загальнокомандне місце», - розповів Василь Григор, директор комунального закладу «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради.

Відзначимо, що до складу команд Рівненської області входили гуртківці комунального закладу «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради, учні Оржівського НВК «Школа-колегіум» Рівненського району, Межирічського НВК «Межирицька ЗОШ І-ІІІ ст. ДНЗ», Вельбівської ЗОШ І-ІІІ ст. Острозького району та Боровської ЗОШ І-ІІІ ст. Рокитнівського району.

МИ ЩЕ ПИСАЛИ:

На Березнівщині пройшли змагання зі спортивного туризму «Лісові стежки – 2016»

На Волині рівненчани стали кращими з лижного туризму
Коментарі:
Бесплатка


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net