подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
12.11.2016, 12:35

Небезпечна вулиця Межова у Рівному: коли там організують рух авто

google.com.ua/maps

ОГО продовжує відслідковувати становище рівнян на одній із вулиць Рівного.
Мешканці вулиці Межової скаржаться на те, що вулицею постійно їздятьвантажівки та легкові авто, водії яких не завжди радо пропускають пішоходів, а оскільки вулиця не надто широка, то заховатися від зустрічного авто не дуже то й просто. Щоб привернути увагу до своєї проблеми рівняни, які живуть на вулиці Межовій, не тільки зверталися до міської влади та різних інстанцій у місті Рівному, але й вдавалися до акції протесту. Також рівняни-мешканці Межової запропонували облаштувати там тротуар. Міський голова Рівного Володимир Хомко у своєму коментарі зазначив, що дав розпорядження своєму заступнику Олексію Хмилецькому вивчити це питання: чи є технічна можливість. Якщо така технічна можливість буде, то тротуар на вулиці Межовій з’явиться. Олексій Хмилецький зазначав пізніше, що над цією проблемою зараз працюють проектанти.

Пізніше вулицю Межову відвідали міські депутати Олександр Нестерук та Любов Романюк. Зокрема пані Романюк зазначила, що мешканці Межової надали проекти з облаштування там одностороннього руху. І свої пропозиції навіть графічно оформили. Олексій Нестерук повідомив, що після поїздки на вулицю Межову міські депутати обговорювали ситуацію мешканців вулиці з міським головю та його заступником і зараз уже готується проект об’їзду Межової.

На якому етапі знаходиться процес вирішення проблеми мешканців вулиці Межової, ОГО повідомив заступник міського голови Олексій Хмилецький:

- Зараз над цією проблемою працюють проектанти. Зокрема вирішується питання щодо відведення земельної ділянки, яка стосується вулиць Межова та Хмільна. На даному етапі ведуться перемовини з приватними підприємцями, які там мають свою приватну власність. Коли міська влада зможе дійти з ними згоди, то можна буде говорити про організацію руху на згаданих вулицях.

Довідка: Відведення земельної ділянки - сукупність землевпоряджувальних дій зі встановлення кордонів земельної ділянки на місцевості.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ МАТЕРІАЛИ ПО ЦІЙ ТЕМІ:


Міські депутати Рівного відвідали небезпечну вулицю Межову


Рівняни готові протестувати, бо бояться за життя своїх дітей

Небезпечна вулиця Межова у Рівному: коментар міського голови


Небезпечна вулиця Межова у Рівному: чи облаштують там тротуар

Коментарі: