Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
09.12.2016, 07:40

Які подарунки підготувати друзям на Миколая

Для когось день Святого Миколая - це лише свято для дітей, але, погодьтеся, навіть у дорослому віці приємно обмінюватися подарунками та дарувати друзям гарний настрій. А який презент підготувати - пропонуємо обрати з цілого переліку:
Оригінальні солодощі. Це можуть бути власноруч спечені "Миколайчики", іменні тортики, кекси, макаруни, величезні цукерки, тощо.Домашній друг. Кіт, пес, папуга, морська свинка - тут вибір вражає. Не забудьте лише врахувати інтереси та можливості вашого друга/подруги.

Подарунок з ностальгією. Тут доречноюю буде підбірка спільних фото з дитинства або просто фоторамка зі значущою для обох світлиною.Більш практичними будуть подарунки у вигляді оригінальних чохлів до телефона, селфі-палок, навушників, блокнотів.

Сьогодні стало модно дарувати і книги. У цьому випадку варто поцікавитися інтересами друга. Інтелектуалам можна купити сучасні настільні ігри.Для дівчат-друзів можете придбати мила ручної роботи, різні косметичні засоби, ароматичні свічки тощо.

Не менш бажаним подарунком для багатьох буде і квиток на концерт улюбленого гурту, або похід в театр.

Парні подарунки. Якщо у вас є один вірний друг, подаруйте йому таку ж кружку, як у вас, футболку з однаковими написами, парний брелок тощо.Гарних свят!

Читати також:

19 грудня день Святого Миколая: походження, подарунки та народні прикмети

Привітання до Святого Миколая

Найкращий подарунок для дітей до Миколая
Коментарі:
Бесплатка


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net