подати
оголошення16.12.2016, 15:09

Рівненський підприємець звинувачує Михайла Кириллова у шахрайстві

Рівненський підприємець, який працює у сфері теплопостачання та енергозбереження Олександр Ільницький звинувачує колишнього голову Рівненської облради, а нині просто депутата Михайла Кириллова у шахрайстві. Про це він розповів виданню Press-центр.
За словами підприємця Михайло Кириллов позичив у нього майже мільйон гривень на власну виборчу кампанію до обласної ради. Гроші депутат не повернув. Більше того, пан Кириллов став уникати зустрічей та не відповідає на його дзвінки.

Олександр Ільницький розповів, що колишній очільник облради був впевнений, що знову ставши депутатом він зможе переобратися на посаду голови, та повернути позичені гроші за рахунок бюджету. Що вже є ознакою корупційного діяння.

“Я Кириллову та його близькому соратнику, також депутату облради Богдану Файфурі позичив сорок тисяч доларів. Хоча вони хотіли більше. На той час це був майже мільйон гривень. Розписали поетапно, яким чином з бюджетного фінансування вони мені повертатимуть борг і я передав їм гроші в «Колибі», неподалік мототреку. Вони постійно призначали там зустріч, коли потрібно було вирішити якесь питання”, - повідомив Олександр Ільницький.

Згодом, каже підприємець, Кирилов та Файфура почали просити ще грошей, аби заплатити тим, хто був перед Файфурою у списку, щоб поступилися місцями на його користь. Потім розповідали про торги за те, щоб Кириллов став головою профільної комісії. І знову просили грошей. Однак, Олександр Ільницький відмовив у подальшому фінансуванні їх політичної діяльності адже окрім того, що він дав їм грошей на вибори, жодного пункту спільних домовленостей виконано не було. Після чого Кириллов почав уникати зустрічей із Олександром Ільницьким аби не повертати борг у сорок тисяч доларів.

Спробувавши дізнатися, у самого Михайла Кириллова його позицію, він запевнив кореспондента PRESS-ЦЕНТР, що прізвище пана Ільницького йому невідоме.
Коментарі:
Бесплатка
Останні новини


Новини партнерів