подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
21.01.2017, 19:00

Рівняни можуть побачити картини юної талановитої художниці (+ФОТО)

Фото з: www.profguide.ru

У місті відбувається її персональна виставка.
В галереї «Євро-Арт» відкрилася виставка картин Софії Чокан «Заплітаючи коси у час». Рівнянка Софія Чокан (1997 року народження), володарка низки відзнак та мистецьких премій, деякі з них вона отримала ще під час навчання у Рівненській державній дитячій художній школі.

Науковець та літератор з Рівненщини створив новий погляд на козацтво (+ВІДЕО)Побачити картини рівняни можуть до середини лютого 2017 року.

В експозиції розміщено 20 робіт, написаних у 2014-2017 рр. Вражає не лише гармонія чорно-білих і кольорових барв, а й безкінечні пазли живописних конструкцій та метафізичні підписи під роботами («Кружляння вперед», «Загублена ясність», «Відкриваючи себе», «Дерево всередині» «Подих чуда»). Для легкості у спілкуванні з графічними символами і знаками Софія доповнює кожен твір невеличкими роздумами «без ком і крапок», які занурюють глядача у філософію часу і сьогодення.

Чи виступатиме Вакарчук знову на руїнах у Рівному
Галерея "Євро-Арт" знаходиться на проспекті Миру, 4.

Вхід вільний.

Нагадаємо, що нещодавно у цій же галереї відбулася презентація нової картини знаного рівненського художника Анатолія Іваненка.


Підписуйтесь на новини "ОГО" у соцмережах: VK, Однокласники,Facebook
Коментарі: