Дача. Сад Город. Висіваємо петунії на сніг
Для початку підбираємо грунт. Грунт для петуній повинен бути пухким, родючим та добре поглинати вологу. Найкраще купити таку землю в магазині, але можна підготувати і самим. Для цього змішайте в рівних пропорціях перегній, деревний торф і промитий пісок.
Коли сіяти петунію? Висів насіння петунії на розсаду можна розпочати уже в лютому. В такому випадку вам доведеться час від часу підсвічувати розсаду спеціальною лампою. Якщо ж плануєте вирощувати петунії на підвіконні, починати висів квітів варто всередині березня. Оптимальна температура для успішного проростання насіння 25 °С.
Як сіяти петунію на сніг? В підготовлений великий горщик насипте грунт та розрівняйте поверхню. На поверхню грунту розкладіть сніг товщиною 1-1,5 см та ущільніть його. Насіння рівномірно розприділіть по поверхні снігу. Коли сніг розтане, насіння петунії легко втягнеться в грунт. Додатково присипати насіння землею не варто - петунія сходить на світлі. Горщик з посівом поставте у світле, тепле місце, накрийте склом. Приблизно через тиждень у вас повинні з'явитися паростки квітів. З цього часу їх потрібно буде відкривати на 15 хвилин 1-2 рази в день.
Спочатку петунії розвиваються дуже повільно, адже нарощують кореневу систему. Якщо де-не-де розсада зійшла занадто густо, можете прорідити її з допомогою пінцета.

Коли листочки петунії торкатимуться скла, можете зняти його, але не забувайте стежити за вологістю грунту. Зволожувати грунт варто поливом "під корінь" або ж в піддон, тільки не на листочки.
Коли ваша розсада підросте, обережно розсадіть її в маленькі горщики або стаканчики.

Щоб петунії не виросли довгими і слабкими, помістіть підрослі квіти в прохолодне місце. Коли квіти витягнуться висотою 5-7 см прищипніть пагони над 4-5 листком для їх кращого розростання.
Висаджувати розсаду у вазон чи клумбу можна вже у перших числах червня.

Успіхів!
Читати також:
Посівний календар на лютий 2017
Вирощуємо чебрець на підвіконні
Як боротися зі шкідниками кімнатних рослин

петунії, розсада, живі квіти, догляд за рослинами, Дача. Сад. Город
Що святкують в Україні 14 липня?

Сьогодні, 14 липня, немає великих релігійних свят, однак у церковному календарі ця дата теж має важливе значення.
переглядів: 10
Гороскоп на 14 липня: день несподіванок і внутрішніх рішень

Астрологи прогнозують, що 14 липня стане днем, коли багато хто перегляне свої плани або раптово отримає нові можливості. Зорі радять уникати зайвої метушні й прислухатись до себе.
переглядів: 185
В Україну йде спека понад 40°C з 22 липня

22 липня, в Україні очікується справжнє випробування спекою. Про це повідомила синоптикиня Наталка Діденко. За її прогнозами, температура повітря може перевищити +40°C, а подекуди й піднятися ще вище.
переглядів: 225
Шампанське з бузини: простий рецепт, швидкість бродіння та поради

Шампанське з квітів бузини — це ароматний, освіжаючий напій, який легко приготувати вдома. Розповідаємо, як зробити його самостійно, скільки часу потрібно для бродіння та які деталі варто врахувати.
переглядів: 233
7-бальна магнітна буря накрила Землю: метеочутливих людей закликають бути обережними

Планету Земля накрила магнітна буря, інтенсивність якої 13 липня, за даними Solar Storms Forecast, зафіксована на рівні K-індексу 2.9 (низький). Незважаючи на класифікацію як "низьку", ця геомагнітна активність все ще може впливати на самопочуття метеочутливих людей.
переглядів: 875
Реклама