Секонд-хенд у центрі міста: досвід сусідів
Два роки тому, схожа ситуація була в сусідньому Луцьку. Як місто розбиралось з навалою яскравих секонд-хендівських вивісок?
В листопаді 2015 року в центрі Луцька з'явився секонд-хенд, який пізніше охрестили "брутальним" через "кричащі" вивіски.

Тоді на сайті Єдиної системи місцевих петицій оприлюднили ініціативу у якій йшлося про вимогу до власників магазину змінити вивіску на більш прийнятну, адже цей магазин знаходиться у центрі міста. Петицію опублікували 9 листопада, а 11 "брутальну" вивіску закрили чорним полотном.

Як пояснив тоді директор КП «Луцькреклама», конструкція вважається вивіскою у тому випадку, якщо її розмір не перевищує 3 квадратних метрів та містить певну назву підприємства, тип надання послуг, графік роботи, тощо. В іншому випадку вивіску можна вважати рекламою, за несанкціоноване розміщення якої накладається штраф.
Пізніше у виконкомі ухвалили Рішення про демонтаж яскравих вивісок, а підприємця оштрафували.
За матеріалами www.volynpost.com

Нічна атака на Львів: які наслідки та скільки постраждалих

У ніч на 12 липня у Львові пролунали вибухи — місто стало мішенню для чергової ракетно-дронової атаки. Внаслідок обстрілу зафіксовано численні руйнування, пожежу та постраждалих.
переглядів: 206
У Чернівцях внаслідок атаки ворога є загиблі та поранені

У ніч на 12 липня російські війська вкотре атакували цивільну інфраструктуру в різних регіонах України. Одним із епіцентрів обстрілу стали Чернівці — за підтвердженими даними, там є загиблі. Постраждалі також зафіксовані в інших областях.
переглядів: 273
Хто може залишитися без спадщини: в яких випадках ви втратите права

Здається, що право на спадщину — це гарантія, особливо для найближчих родичів. Проте українське законодавство містить низку положень, згідно з якими певні особи можуть бути усунені від права на спадкування — навіть якщо вони є прямими спадкоємцями.
переглядів: 358
Київ запускає систему перехоплення ворожих дронів у межах проєкту «Чисте небо»

У столиці розпочинають реалізацію повноцінної системи перехоплення безпілотників, яка має підсилити захист міста від атак дронів-камікадзе.
переглядів: 394
У Польщі вперше відзначають День пам‘яті жертв “геноциду, скоєного ОУН та УПА”

Сьогодні, 11 липня, у Польщі вперше офіційно відзначають нове державне свято — Національний день пам’яті жертв геноциду, скоєного українськими націоналістами проти громадян Другої Речі Посполитої. Дата приурочена до роковин кульмінації Волинської трагедії 1943 року.
переглядів: 365
Реклама