Рівненський інформаційний портал OGO.ua

подати
оголошення

08.08.2017, 17:32

Провідну українську газовидобувну компанію очолить поляк

Про це стало відомо сьогодні, 08 серпня.
Наглядова рада НАК «Нафтогаз Україна» одностайно погодила обрання Павла Юзефа Станчака на посаду президента ПАТ «Укртрансгаз». Нафтогаз, як власник 100% акцій Укртрансгазу, затвердить це рішення відповідно до вимог статутів обох компаній.

Чоловік виклав інструкцію, як заразитися вірусом «Petya.A»


Павел Юзеф Станчак понад 25 років працює в галузі транспортування, розподілу та зберігання газу. Пан Старчак — давно працює на державну нафтогазову компані. PGNiG.

Фото з: epravda.com.ua
Фото з: epravda.com.ua


Павел Юзеф Станчак народився у 1963 році, здобув інженерно-технічну освіту в інституті ім. Еміліана Конопчинського (Варшава), закінчив Варшавський технологічний університет, Головний торговельний інститут (Варшава), отримав ступінь МВА у Бредфордському університеті та Академії Леона Козмінського (Варшава).

Український музикант, який також виступав у Рівному, помер на сцені


Нагадаємо, що “Укрзалізницю” теж очолює управлінець-поляк Войцех Балчун.

Довідка: НАК «Нафтогаз України» — здійснює повний цикл операцій з розвідки та розробки родовищ, експлуатаційного та розвідувального буріння, транспортування та зберігання нафти і газу, постачання природного і скрапленого газу споживачам. Понад 97% нафти і газу в Україні видобувається підприємствами компанії.

Про це повідомляють з департаменту з корпоративних комунікацій Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України».

Підписуйтесь на новини "ОГО" у соцмережі Facebook та у Telegram
Коментарі:

Загрузка...
Останні новини
Новини партнерів