Рівненський інформаційний портал OGO.ua

подати
оголошення

14.11.2017, 13:22

Рівненська «Регіна» в Запоріжжі з місцевою «Орбітою» поділили очки

Рівненські волейболістки з команди «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» відіграли черговий спарений тур у Запоріжжі проти «Орбіти-ЗНУ-ОДЮСШ». У першому матчі рівнянки здобули важку перемогу над господарками паркету з рахунком 3:1. Але в другій зустрічі сил повторити успіх в гостей вже не вистачило.
Як відзначили у Рівненській обласній федерації волейболу (РОФВ), у Рівненській обласній федерації волейболу (РОФВ), у разі подвійної перемоги запорізька команда могла міцно закріпитися у турнірній таблиці на четвертій сходинці, відчепивши якомога далі саме «Регіну-МЕГУ». Проте підопічні Ігоря Тартаковського втрачати очки аж ніяк не збиралися, тому налаштувалися по-бойовому і дали господаркам паркету гідний бій.

ОРБІТА-ЗНУ-ОДЮСШ – РЕГІНА-МЕГУ-ОШВСМ – 1:3(19:25, 25:19, 25:27, 24:26)
«Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ»: Леженкіна, Дударенко, Пасс, Козиряцька (к), Савченко, Пугач; Ніколайчук (л), Кутнякова, Лохманчук. Тренер – Володимир БУЗАЄВ.
«Регіна-МЕГУ-ОШВСМ»: Завала, Димар, Скорохід, Михальчук, Грицуняк (к), Рудьо; Вікторчук (л), Гринчук (л), Немухова, Гонак. Тренер – Ігор ТАРТАКОВСЬКИЙ.
Тривалість матчу: 98 хв. (25+20+26+27).
Судді: Паєвський, Елькін.
Кращі гравці (за версією ФВУ): Козиряцька – Вікторчук.
10 листопада. Запоріжжя. СК ЗНУ. 300 глядачів.


Якщо в плані майстерності до дівчат обох команд можна знайти чимало зауважень, то щодо самовідданості вони заслужили найліпших слів. Споглядаючи, з яким натхненням вони грають, як стараються вибороти кожне очко, їм просто неможливо не пробачити всі їхні помилки. Хоча їх і було забагато.

Отримавши добрячого «прочухана» від гостей вже у першій партії, запоріжанки розлютилися самі на себе й значно додали в роботі на прийомі та блоках. Це одразу ж дозволило їм оформити гідну «відповідь» у другому сеті. Але рівнянки вже відчули, що гра в них може лагодитися як треба, і в двох наступних партіях на паркеті відбувалося неймовірно захопливе дійство, що називається, м’яч у м’яч. Тут можна було побачити все – вдалі подачі, відчайдушні прийоми, вигадливі передачі, дзвінки удари та надійні блоки. Знову ж таки – із чималою кількістю обопільних технічних і тактичних помилок, але ж із завидним вогником безкомпромісної боротьби в очах. Тож не дивно, що справа двічі доходила до «більше-менше», де щастя двічі же посміхнулося волейболісткам «Регіни-МЕГУ».

ОРБІТА-ЗНУ-ОДЮСШ – РЕГІНА-МЕГУ-ОШВСМ – 3:1(16:25, 25:17, 25:18, 25:23)
«Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ»: Леженкіна, Лохманчук, Пасс, Козиряцька (к), Савченко, Пугач; Ніколайчук (л), Кутнякова, Дударенко. Тренер – Володимир БУЗАЄВ.
«Регіна-МЕГУ-ОШВСМ»: Завала, Димар, Скорохід, Михальчук, Грицуняк (к), Рудьо; Вікторчук (л), Гринчук (л), Гонак. Тренер – Ігор ТАРТАКОВСЬКИЙ.
Тривалість матчу: 88 хв. (20+21+24+23).
Судді: Елькін, Паєвський.
Кращі гравці (за версією ФВУ): Леженкіна – Грицуняк.
11 листопада. Запоріжжя. СК ЗНУ. 80 глядачів.


Наступного дня картина протистояння вийшла дуже схожою на попередню. З тією лише різницею, що рівнянки «провалилися» у третій партії, а в четвертій, тривалий час у рахунку відбувалися справжні «гойдалки». Зрештою, в кінцівці підопічних Ігоря Тартаковського від чергового «більше-менше» відділяла лише одна вдала подача. Однак вийшла вона не дуже вдалою, і «Орбіта-ЗНУ» таки записала собі до активу вирішальне очко у матчі й одразу три – до турнірної таблиці.

Таким чином, запоріжанки закріпилися там на четвертій сходинці, а «Регіна-МЕГУ», принаймні, ще більше відірвалася від «Сєвєродончанки» та «Фаворита».
Коментарі:

Загрузка...
Останні новини
Новини партнерів