подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
14.12.2017, 10:42

ФОТО: "Вежі-близнюки, остання зграя пташок та поштовi ящики." Ранок у Рiвному очима репортера

Сьогоднi я побував на вулицях Бiла та Шухевича i побачив Рiвне з висоти пташиного польоту.
Коли менi довелося вирушити за новим матерiалом для статтi, я подумав: "Де в Рiвному є таке цiкаве мiсце, звiдки можна наробити купу гарних i цiкавих фото?" На думку одразу спали нашi рiвненськi "вежі-близнюки" - двi чотирнадцяти-поверхiвки по вулицi Романа Шухевича.

І справдi, так воно i виявилося. На чотирнадцятому поверсi будинку, вiдкривається захоплююча панорама мiста, яку я постарався передати своїми фотографiями.

ФОТО: "Останні години снігу." Ранок у Рівному очима репортера

ФОТО: " Гастроном та стіна." Ранок у Рівному очима репортераБудучи пiд враженням картини нашого мiста, я вирiшив сфотографувати цих самих "близнюкiв", та i взагалi весь район вночi, на вiдстанi декiлькох кiлометрiв. Вийшло не менш красиво.Також менi пощастило побачити одну з останнiх зграй пташок, якi врештi-решт вирiшили залишити Рiвне i летiти в пошуках тепла. Рiвне по-справжньому дивує своєю красотою, i пiсля таких пейзажiв хочеться ще бiльше дослiджувати мiсто i знаходити все новi та новi красоти.Проте не можу не сказати i про мiнус, який менi довелося побачити в пiд'їздi одного з будинкiв. Жахливий стан поштових ящикiв. Майже половина дверцят вiдсутня, а отже газети та листи можуть потрапити не в тi руки. Будемо надiятись, що на це звернуть увагу та виправлять ситуацiю.

Коментарі: