Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
18.02.2018, 21:38

Буде гаряче і яскраво, - у Рівному стартувала підготовка до "Танцювального БУМу"

Гранд проект «Танцювальний БУМ» цього року буде проходити вже вп’яте!
Присвячений міжнародному дню танцю, цей проект націлений на популяризацію здорового способу життя та танцювального мистецтва.
Родзинкою шоу є участь відомих рівнян.


Кожен рік Мистецьке об`єднання «Едельвейс» перебуває у творчому пошуці, тому і «Танцювальний БУМ» кожного року набуває нових граней та барв. «Танцювальний БУМ» в 2017 році - це поетично-хореографічна вистава «Лялькар», яка стала яскравою подією в мистецькому житті Рівного.

27 квітня 2018 на глядачів чекає шоу-вистава для дорослих - «Аліса». «Аліса» - це сучасна авторська хореографічно-поетична фантазія на тему відомої історії, з використанням відео-арту. Народний ансамбль сучасного танцю «Сузір’я Едельвейс» та відомі рівняни в унікальних образах занурять глядачів в незабутній світ сноведінь та фантазій!

Керівник проекту та хореограф-постановник: Заслужений працівник культури України - Олена Присяжненко.Автор сценарію: Лауреат премії Кабінету Міністрів - Валерія Супонькіна-Лагнюк.Керівник «Мистецького об‘єднання «Едельвейс»: Заслужений працівник культури України - Людмила Супонькіна.

Проект проходитиме за підтримки Управління культури Рівненського місквиконкому в рамках «Рівне - місто унікальних подій». Генеральний спонсор: Комфортне містечко «Гармонія»

Коментарі: