Бійцівська атмосфера та запеклі поєдинки: «West Fight 26 Colosseum» у Рівному(+ФОТО)

У головному бою вечора сарненчанин Антон Радько переміг Микиту «Файтовича» Міхно. Міхно відмовився продовжувати поєдинок після другого раунду.

А у фіналі Гран-прі (70 кг) рівнянин Павло Сівіцький задушливим прийомом у першому раунді переміг Олександра Мельника з міста Дубно.

Отже, у наступному турнірі Ліги «Real Fight Promotion» Павло Сівіцький, битиметься за чемпіонський пояс з Антоном Радько.


Фото - Олександр Бойко

У Рівному зупинили мотоцикліста без посвідчення і в стані сп’яніння

У Рівному на вулиці Дубенській мотопатрульні зупинили водія мотоцикла Zonsen, який порушив вимогу дорожнього знака «В’їзд заборонено».
переглядів: 19
У Рівному тривають масштабні дорожні ремонти: де оновлюють покриття

У Рівному триває оновлення важливих транспортних артерій міста.
переглядів: 26
На Рівненщині перевіряють можливе забруднення річки Горинь біля Олександрії

Державна екологічна інспекція Поліського округу розпочала перевірку щодо можливого забруднення річки Горинь поблизу села Олександрія, що в Рівненському районі.
переглядів: 112
Більше 3 мільйонів гривень отримали роботодавці Рівненщини за працевлаштування переселенців

Роботодавці Рівненської області отримали понад 3 мільйони гривень компенсацій за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб (ВПО).
переглядів: 109
На Острожчині урочисто зустріли захисника Валентина Чубика, який повернувся з російського полону

У селі Почапки, що на Острожчині, відбулася зворушлива подія — додому після полону повернувся військовий Валентин Чубик.
переглядів: 139
Реклама