Рівненський інформаційний портал OGO.ua

подати
оголошення

06.03.2018, 10:10

Рівнянам: хто ваш депутат в Рівнераді [+СПИСОК]

За результатами попередніх виборів деякі округи в Рівному отримали кількох депутатів, а деякі - жодного. Відтак, рівняни частенько не знають, до кого з обранців Рівнеради звертатися за допомогою у випадку чого.
Хочете знати, хто ваш депутат? Шукайте свою вулицю у списку.
Виборчий округ №1:

Вул.Біла: 49–137; вул.Вишнева, вул.Загородня, вул.Золотіївська, вул.Князя Володимира: 109–138; вул.Макарова: 52–54, 58; вул.Млинівська, вул.Олексинська, пров.Робітничий

Романюк Любов Володимирівна - фракція "Громадський контроль".

Виборчий округ №2:

Вул.Князя Острозького: 12; вул.Корольова: 2–4, 6–23; вул.Макарова: 44–46, 56

Чирак Людмила Вікторівна: фракція «Об’єднання "САМОПОМІЧ"» (депутат безпартійний).

Петролюк Роман Васильович: ВО «Свобода»

Довжаниця Олександр Костянтинович: Фракція Політичної партії "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП" (безпартійний)

Виборчий округ №3:

Вул.Князя Острозького: 2–10, 14–22; вул.Корольова: 5; вул.Макарова: 38–42; вул.Соборна: 420–448

Стельмащук Святослав Володимирович: позафракційний (безпартійний).

Виборчий округ №4:

Вул.Макарова: 28–36; вул.Соборна: 277–279; вул.Ювілейна

Васильчук Сергій Миколайович: фракція «Блок Петра Порошенка "Солідарність"» (безпартійний)

Виборчий округ №5:

Вул.Володимира Мономаха: 83–100; вул.Соборна: 245–249, 251, 257–259, 261, 263, 275, 364А–418; вул.6-та гвардійська, в/ч А1671"

Нестерук Олександр Петрович: Фракція ВО «Батьківщина»

Виборчий округ №6:

Вул.Вербова: 2–37, 39, 44–121; вул.Гончарова, вул.Дунайська, вул.Євгена Плужника, вул.Ломоносова, вул.Макарова: 24, 26; вул.Миколи Зерова, вул.Ньютона, вул.Сошенка, вул.Федьковича"

Попик Володимир Володимирович: Фракція ВО «Батьківщина»

Виборчий округ №9:

Вул.Авіаторів, вул.Берегова, вул.Бригадна, вул.Гайова, вул.Городня, вул.Джерельна, вул.Дубенська: 40–44Б, 137; вул.Іванова, вул.Калинова, вул.Квітуча, вул.Клубна, вул.Комарова, вул.Лугова, вул.Макарова: 2–4; вул.Паші Ангеліної, вул.Полунична, вул.Січових Стрільців, вул.Тиннівська, вул.Трактористів, вул.Чернігівська, вул.Ягідна, вул.Ярослава Гашека, пров.Бригадний, пров.Гайовий, пров.Городній, пров.Січових Стрільців, пров.Тиннівський

Яворський Роман Степанович: фракція "Громадський контроль" (безпартійний)

Виборчий округ №12:

Вул.Бічна, вул.Валі Котика, вул.Гарна, вул.Добролюбова, вул.Дубенська: 3–38, 48–135, 217–330; вул.Дубенська БОС, вул.Житомирська, вул.Ковельська, вул.Коперніка, вул.Коротка, вул.Лесі Українки, вул.Петра Могили, вул.Привітна, вул.Променева, вул.Райдужна, вул.Росяна, вул.Світанкова, вул.Фруктова, вул.Чернишова, вул.Яблунева, вул.Ясна, пров.Райдужний, в/ч А1337, в/ч пп В1298

Года Маріян Адамович: фракція «Об’єднання "САМОПОМІЧ"» (безпартійний)

Сухий Юрій Володимирович: фракція Політичної партії "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП" (безпартійний)

Виборчий округ №13:

Вул.Басівкутська, вул.Біляшівського, вул.Ботанічна: 1–15; вул.Вертепна, вул.Віктора Красильникова, вул.В’ячеслава Зофа, вул.Генерала Червонія, вул.Дворецька: 120–122А, 124–124А, 126–126А, 128А–188; вул.Дворецька, 2-й проїзд, вул.Залізнична, вул.Івана Їжакевича, вул.Курганська, вул.Лєскова, вул.Малорівненська, вул.Марії Несвицької, вул.Марусі Чурай, вул.Мисливська, вул.Морозенка, вул.Нижньодворецька, вул.Олега Шпудейка, вул.Погоринська, вул.Поліська, вул.Польова, вул.Присадибна, вул.Радивилівська, вул.Самолюка, вул.Сергія Боженова, вул.Спаська, вул.Сумська, вул.Ужгородська, вул.Федіна, вул.Юліуса Фучіка, пров.Дворецький.

Чугуєвець Анатолій Олександрович: фракція «Блок Петра Порошенка "Солідарність"» (безпартійний).

Бляшин Микола Степанович: фракція «Об’єднання "САМОПОМІЧ"» (безпартійний).

Виборчий округ №15:

Вул.Бахарєва, вул.Висока, вул.Глибока, вул.Директорії, вул.Жоліо-Кюрі, вул.Князя Володимира: 36–104Б; вул.Кошового, вул.Крейдяна, вул.Міцкевича: 34–40; вул.Набережна, вул.Небесної сотні, вул.Ніла Хасевича, вул.Пересопницька: 128; вул.Польна, вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Чернишевського, вул.Штейнгеля, пров.Млинівський, пров.Чернишевського, пров.Шпанівський.

Іванова Анна Григорівна: ВО «Свобода» (депутат безпартійний).

Тимощук Тамара Ульянівна: фракція «Блок Петра Порошенка "Солідарність"» (депутат безпартійний).

Виборчий округ №16:

Вул.Базарна, вул.Гетьмана Мазепи, вул.Гетьмана Полуботка, вул.Гетьмана Сагайдачного, вул.Кавказька, вул.Кубанська, вул.Литовська, вул.Пересопницька: 5–58; вул.Симона Петлюри: 25–40; вул.Соборна: 156, 190, 260, 262, 264; вул.Шевченка, пров.Кавказький, просп.Миру: 6–27.

Туровська Людмила Валентинівна: фракція «Блок Петра Порошенка "Солідарність"» (депутат безпартійний).

Виборчий округ №17:

Вул.Академіка Липського, вул.Байди-Вишневецького, вул.Ботанічна: 17–64; вул.В’ячеслава Чорновола: 4–15А, 17–18А, 60; вул.Галузо і Кулікова, вул.Гоголя, вул.Замкова, вул.Зарічна, вул.Кленова, вул.Клешканя, вул.Кооперативна, вул.Короленка, вул.Котляревського, вул.Михайла Драгоманова, вул.Млинарська, вул.Некрасова, вул.Нестерова, вул.Остапа Вересая, вул.Поперечна, вул.Севастопольська, вул.Соборна: 19/21, 57–67, 135–151; вул.Степана Бандери: 1–22; вул.Театральна, вул.Тиха, вул.Толстого, вул.Устинська, вул.Чайковського, вул.Шкільна, вул.16-Липня, вул.24 Серпня, пров.Зарічний, пров.Некрасова, пров.Остапа Вересая, пров.Парковий, пров.Шкільний

Крюков Олександр Володимирович: ВО «Свобода».

Виборчий округ №20:

Вул.Барвиста, вул.Бориса Андрєєва, вул.Весняна, вул.Відрадна, вул.В’ячеслава Чорновола: 91–172; вул.Гостинна, вул.Гребельна, вул.Дачна, вул.Дмитра Багалія, вул.Досвітня, вул.Жуковського: 14–39; вул.Журавлина, вул.Зелена, вул.Ігоря Свєшнікова, вул.Княгині Ольги: 21–29; вул.Корнинська, вул.Миколи Леонтовича: 18–49/2; вул.Надвірна, вул.Новодвірська, вул.Озерна, вул.Павла Скоропадського, вул.Петра Григоренка, вул.Прилужна, вул.Приозерна, вул.Приходька: 26–73; вул.Світлична, вул.Серпанкова, вул.Симиренка, вул.Смерекова, вул.Соломії Крушельницької: 5–22, 39–43, 45–49; вул.Спокійна, вул.Тернопільська: 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25–70; вул.Трипільська, вул.Тургенєва, вул.Хліборобів, вул.Хутірська, вул.Чеська, вул.Щаслива, вул.Ярослави Стецько, вул.Ясенева, вул.30-років Перемоги, пров.Весняний, пров.Корнинський

Пожарський Петро Володимирович: фракція ВО «Батьківщина»

Виборчий округ №21:

Вул.Волинська, вул.В’ячеслава Чорновола: 35–35А, 39, 51, 53–55А, 57, 59, 61–89Г; вул.Мірющенка: 1, 3, 5, 7, 9, 11–11Б, 13, 15, 17, 19, 21–62

Пилипчук Ірина Стахівна: фракція «Об’єднання "САМОПОМІЧ"» (депутат безпартійний).

Курсик Олександр Васильович: фракція ВО «Батьківщина»

Виборчий округ №22:

Вул.Веделя, вул.Відінська: 35А, 37–50; вул.Глінки, вул.Дарвіна, вул.Жуковського: 2–13; вул.Кременецька, вул.Курчатова: 56–62Д; вул.Миколи Леонтовича: 1–17; вул.Миколи Самокиша, вул.Михайла Вербицького, вул.Мірющенка: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20; вул.Олександра Карпинського, вул.Осипова, вул.Приходька: 1–25; вул.Соломії Крушельницької: 32–32А; вул.Тернопільська: 1–12, 14, 16, 18, 20, 22, 24; вул.Філатова, вул.Шепетівська.

Мітін Юрій Олексійович: Фракція ВО «Батьківщина» (безпартійний)

Виборчий округ №23:

Вул.Марка Вовчка, вул.Степана Бандери: 53–63, 67–69Д; вул.Студентська: 2

Паладійчук Сергій Богданович: позафракційний (безпартійний)

Виборчий округ №24:

Вул.Академіка Кримського, вул.Валер’яна Поліщука, вул.Володимира Антоновича, вул.Героїв Берестечка, вул.Дерманська, вул.Дорогобузька, вул.Енергетиків, вул.Івана Богуна, вул.Йосипа Драганчука: 1, 7–25; вул.Костюшка, вул.Крутогірська, вул.Курчатова: 9–54, 64–68; вул.Леоніда Ступницького, вул.Медична, вул.Миколи Веремчука, вул.Миколи Костомарова, вул.Молодіжна, вул.Олександра Довженка, вул.Павла Чубинського, вул.Пантелеймона Куліша, вул.Решетнікова, вул.Ростислава Волошина, вул.Северина Наливайка, вул.Смотрицького, вул.Спартака, вул.Студентська: 3–14; вул.Червоногірська, вул.Якуба Гофмана, вул.Ярослава Мудрого.

Лащук Анатолій Петрович: фракція "Радикальна партія Олега Ляшка"

Виборчий округ №26:

Вул.Бориса Тена, вул.Данила Галицького: 1, 3, 5, 7–9А, 11; вул.Кармелюка, вул.Київська: 40А, 44, 83; вул.Максима Березовського, вул.Орлова: 4, 6–8, 10, 12, 14–14А, 22–28, 36–48; в/ч Д0080

Бабат Олександр Володимирович: фракція ВО «Батьківщина»

Виборчий округ №30:

Вул.Бориса Степанишина, вул.Буковинська: 4–52; вул.Григорія Горбачевського, вул.Євгена Борового, вул.Костромська: 1–3А, 9–67; вул.Новобармацька, вул.Орлова: 1–3, 5, 9, 11–11А, 13, 15, 33А–33Г, 35А–35Б; вул.Чебишева

Дзецько Олег Вікторович: ВО «Свобода»

Поліщук Назарій Миколайович: фракція «Об’єднання "САМОПОМІЧ"» (безпартійний).

Виборчий округ №31:

Вул.Академіка Грушевського: 5А; вул.Бульби-Боровця, вул.Винниченка, вул.Гетьмана Виговського, вул.Джека Лондона, вул.Джона Ріда, вул.Заньковецької, вул.Карбишева, вул.Купріна, вул.Марка Кропивницького, вул.Оксани Петрусенко, вул.Панфіловців, вул.Пухова, вул.Саксаганського, вул.Струтинської: 2Б–2В, 10А–10/12; військове містечко 45, в/ч А2798

Немеш Василь Михайлович: фракція "Радикальна партія Олега Ляшка"

Виборчий округ №33:

Вул.Абрамова і Голікова, вул.Василя Стуса, вул.Видумка, вул.Грабник, вул.Гранична, вул.Декабристів, вул.Драй-Хмари, вул.Древлянська, вул.Івана Носаля, вул.Івана Франка, вул.Клима Савура, вул.Князя Володимира: 2–4, 6–8, 10–10Б, 22, 24, 26–26А/1, 28–35; вул.Козацька, вул.Кривоноса, вул.Нова, вул.Олекси Стефановича, вул.Остафова: 22, 24, 26–41; вул.Островського, вул.Реміснича, вул.Технічна, вул.Уласа Самчука, вул.Харитини Кононенко, вул.Херсонська, вул.Ціолковського, вул.Черняховського, пров.Граничний

Павелків Віталій Романович: Фракція ВО «Батьківщина» (безпартійний).

Виборчий округ №34:

Вул.Академіка Грушевського: 1, 3, 5; вул.Гагаріна: 29, 45–59; вул.Черняка: 2–28, 38; просп.Князя Романа: 7, 9–11, 13–15А

Чубай Олександр Степанович: фракція «Блок Петра Порошенка "Солідарність"» (безпартійний)

Виборчий округ №35:

Вул.Гагаріна: 32–42, 61–67, 75–77; вул.Льонокомбінатівська: 5–9А, 19; просп.Князя Романа: 1–5; просп.Олеко Дундича: 18–20.

Чубай Тетяна Василівна: позафракційний (депутат безпартійний)

Виборчий округ №37:

Вул.Андрія Мельника: 8–10, 12; вул.Євгена Коновальця: 4, 6, 9, 11, 13, 15–24

Карпяк Олег Віталійович: ВО «Свобода»

Виборчий округ №38:

Вул.Фабрична: 1–5А, 14–18, 24; просп.Олеко Дундича: 5–5А, 7–9, 24.

Гапяк Богдан Володимирович: фракція «Блок Петра Порошенка "Солідарність"» (безпартійний)

Кудрін Володимир В’ячеславович: фракція "Радикальна партія Олега Ляшка"

Виборчий округ №38:

Вул.Євгена Коновальця: 3, 5, 7; вул.Романа Шухевича: 4–10, 14, 20, 24; вул.Фабрична: 12, 20–22; просп.Олеко Дундича: 1А–4, 6, 10–12

Кузьмич Андрій Вікторович: Фракція «Блок Петра Порошенка "Солідарність"» (безпартійний).

Виборчий округ №41:

Вул.Андрія Мельника: 2–7, 11, 14–30; вул.Волинської дивізії: 29; вул.Євгена Коновальця: 26–52

Загоровський Назарій Богданович: ВО «Свобода»

Депутати, які не мають округу:

Євтушенко Святослав Ігоревич: фракція "Громадський контроль" (партія "Народний Рух України")

Ковалець Ігор Костянтинович: фракція «Об’єднання "САМОПОМІЧ"»

Криж Ольга Василівна: фракція Політичної партії "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП" (депутат безпартійний)

Кульчинська Галина Григорівна: фракція ВО «Батьківщина»

Муляренко Олексій Віталійович: фракція «Блок Петра Порошенка "Солідарність"» (безпартійний)

Осіпчук Юрій Юрійович: ВО «Свобода»

Стасюк Роман Павлович: фракція "Радикальна партія Олега Ляшка"

Якщо ви не знайшли свою вулицю у списку, значить по вашому округу в Рівнераду не пройшов жоден кандидат.
Коментарі:

Загрузка...
Останні новини
Новини партнерів