подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
06.04.2018, 14:06

Шостий тролейбус поки залишать

Антон Бриних для КП "Рівнеелектроавтотранс"

Тролейбусний маршрут №6 опинився перед загрозою закриття. Чималу суму перед комунальним підприємством "Рівнеелектроавтотранс" заборгував Рівненський район за перевезення пільговиків, які доїжджають до Рівного з Городка та Обарова.
Через борг маршрут можуть закрити. Поки тролейбус від заводу високовольтної апаратури у Рівному до села Городок, де раніше працював завод тракторних агрегатів, курсує.

– Рівненська районна державна адміністрація не сплачувала своєчасно гроші. Торік з ними заключили договір, що район компенсує витрати на перевезення пільговиків. Частково виплачували, але за 2017 рік борг набіг 88 тисяч гривень. За три місяці поточного року вже перевищив 100 тисяч гривень, – зауважує начальник міського управління транспорту і зв’язку Віталій МИРОНЮК. – КП "Рівнеелектроавтотранс" не отримало жодної копійки впродовж кварталу. А це підприємство має три мільйона збитків за 2017 рік.

У Рівненському районі зацікавлені, щоб тролейбус №6 курсував і далі. У бюджеті на 2018 рік району планують виділити орієнтовно півмільйона гривень для компенсації за перевезення пільговиків. Приміром, на оплату послуг тролейбусникам Городоцьку сільську раду просять знайти 120 тисяч гривень, а Обарівську – 40 тисяч гривень.

– 20 березня на сесії райради депутати внесли зміни до бюджету та виділили 120 тисяч гривень на погашення боргу перед тролейбусниками за підвіз пільговиків, – прокоментував "ОГО" заступник голови Рівненської РДА Сергій ПОДОЛІН. – Водночас працівники управління соцзахисту перевірили маршрут №6 і встановили кількість пасажирів, які користуються транспортом безкоштовно та платно. Відтак комунальному підприємству "Рівнеелектроавтотранс" передали на підпис договір про безкоштовне перевезення пільговиків.

Більше інформації - в газеті "ОГО". Свіжий номер рівненського інформаційно-рекламного тижневика "ОГО" можна придбати у кіосках та у приватних розповсюджувачів, передплатити, а також прочитати онлайн версію на нашому порталі ОГО.

Щоб прочитати онлайн версію (PDF версію) останнього номера газети "ОГО", перейдіть ЗА ЦИМ ПОСИЛАННЯМ.

Підписуйтесь на новини "ОГО" у соцмережі Facebook та у Telegram
Коментарі: