“Музика - мої ліки”, - учасник проекту "Голосу країни" Дмитро Самко
Звідки у вас захоплення музикою? Відомо, що у вас є власний гурт. Розкажіть про це.
Музикою я захоплююсь ще з дитинства. Напевне це передалося мені від мами. Поступово я закохувався у музику: насолоджувався хітами "Океан Ельзи", далі захопився американським роком. Тим самим музика зі мною все моє життя, а у 2013 - з одногрупниками створили власний гурт, який назвали “Ауд. 238”. Наш гурт названо на честь аудиторії, в якій ми навчались. На 5 курсі ми пообіцяли один одному, що зустрінемось і запишемо пісню.

Як виникла ідея взяти участь у пісенному проекті "Голос країни"? Чому обрали саме цей телевізійний проект?
Побоювався, бо профільної музичної освіти я не маю. Проте, вчасно зрозумів, що треба дивитись страху в очі. Обрав шоу "Голос країни", бо з усіх вокальних змагань воно мені найбільше подобається.
Чому обрали команду Сергія Бабкіна? Чи не шкодуєте про це?
Ні секунди, не шкодую і вважаю, що я обрав без перебільшення найкращого тренера. Сергієм Бабкіним я захоплювався ще з студентських років і мріяв побувати на концерті, тепер моя мрія здійснилася. Радий, що я у його команді.
Як змінилося ваше життя після виступів у «Голосі країни»?
Люди приділяють багато уваги. Найголовніше, що змінилось - моє мислення. Я ще більше захотів займатись музикою і переконаний, що музика - мої найкращі ліки.

Які надії покладаєте на проект?
Коли я йшов на проект, то особливих надій не покладав. Спочатку думав, що не пройду “сліпих прослуховувань”, а далі сказав сам собі, що співатиму щоразу, якв останнє. Найголовніша моя мета — бути почутим, як музикант.
Як ставляться до участі в проекті ваші рідні та односельці?
Однозначно підтримують. Коли я бачу, як горять очі у моїх земляків, я розумію, що просто не маю права їх підвести.
Що ви побажали б тим, хто мріє про велику сцену, але не знає, з чого розпочати свій шлях?
Шлях варто розпочати з мрії. Вас завжди буде супроводжувати страх і лінь. Страх — найгірший ворог людини, яка хоче чогось досягти. Треба пробиватись, брати участь у конкурсах і проектах та нічого не боятись. Є багато привітних, простих та відкритих людей і вони допоможуть вам на цьому шляху!
Чи налаштовані ви на перемогу?
Чесно скажу, втома бере своє. Я думаю, що все в руках Господа Бога і просто роблю свою роботу. Перемогти звичайно хотілося б. Я дуже вдячний всім за шалену підтримку.

Зазначимо, що у півфіналі у команді кожного тренера лишилося по 2 учасники. Вже цієї неділі, 22 квітня, у прямому ефірі «Голосу країни» на телеканалі «1+1» кожен з них виконає сольну пісню та заспіває дуетом із наставником. Доля учасників залежатиме від глядацького голосування та оцінки тренера. Кожен наставник матиме 100 відсотків, які він розділить між двома учасниками. Глядацькі смс та дзвінки також переведуться у відсотковий еквівалент та додадуться до тренерських. Чия відсоткова сума виявиться більшою – той і пройде до суперфіналу.
Дивітьcя півфанал «Голосу країни-8» цієї неділі, 22 квітня, о 21:00 на телеканалі «1+1».

1+1, Голос країни, Дмитро Самко, рівнянин, Рівне, новини Рівного
Рівненщина попрощалася з чотирма загиблими захисниками України

5 липня о 09:00 на Рівненщині вшанували хвилиною мовчання пам’ять полеглих воїнів, які віддали життя за Україну. В різних громадах області відбулися церемонії прощання з Володимиром Губенею, Володимиром Симончуком, Іваном Вишневським та Олегом Семчуком.
переглядів: 450
Історія Героя з Рівненщини, який відбивав штурми окупантів

Сьогодні для вас історія молодшого сержанта Віталія з Рівненщини, який відбивав штурми окупантів
переглядів: 772
Хто він - госпітальєр з Рівненщини, який повернувся з полону

Сьогодні, 4 липня, відбувся черговий обмін полоненими. Серед них був і один Герой з Рівненщини. Нам вдалося дізнатися, хто саме повернувся з полону.
переглядів: 618
Стартувала реєстрація на "Шаную воїнів, біжу за Героїв України"

Розпочалася реєстрація учасників на щорічний патріотичний забіг пам'яті "Шаную воїнів, біжу за Героїв України". Ця подія — значно більше, ніж просто спортивний захід, це можливість вшанувати пам'ять загиблих захисників, підтримати їхні родини та об'єднатися у спільній шані до Героїв.
переглядів: 388
Працю рівненської дослідниці Ірини Рачковської-Баковецької про поліські "Діди" надрукували у міжнародному виданні

У міжнародному науковому виданні Bibliotekarz Podlaski світ побачило дослідження української науковиці про давню поліську традицію "Діди" (інша назва – "справляння Дідів").
переглядів: 378