Рівненський інформаційний портал OGO.ua

подати
оголошення

18.05.2018, 14:40

Спідвей-2018: Чемпіонат Європи у Рівному

Фото з Інтернету

Після кількарічної перерви, 19 травня 2018 року, Рівне повноцінно повертається на спідвейну карту Європи.
Нашому місту доручено провести один з трьох півфіналів чемпіонату Європи серед юніорів до 21 року. Ще два півфінали відбудуться 23 червня 2018 року в чеському Пльзені та 28 липня в норвезькому Осло, де за вихід в фінал будуть змагатися виключно юніори зі скандинавських країн (Данія, Фінляндія, Швеція та Норвегія). Вирішальна битва за звання найсильнішого юніора Європи запланована на 15 вересня на треці німецького міста Штральзунд.

По Регламенту цьогорічного чемпіонату Європи серед юніорів до фіналу з півфіналів виходить наступна кількість гонщиків:

Півфінал 1 (Рівне, Україна): П’ять перших гонщиків плюс один запасний

Півфінал 2 (Пльзень, Чехія): П’ять перших гонщиків плюс один запасний

Півфінал 3 “Скандинавський” (Осло, Норвегія): Шість перших гонщиків

У разі, якщо до фіналу з півфіналів не проб’ється жоден німецький гонщик, то тільки п’ять юніорів кваліфікуються з третього “скандинавського” півфіналу, а Німеччина отримає одне місце для свого представника.

Сітка заїздів для півфіналів і фіналу: стандартна на 20 заїздів для 16 гонщиків (плюс два запасних).

До участі в рівненському півфіналі європейською мотоциклетною спілкою номіновані юніори з 9 країн (Україна – 2+2 запасних, Чехія – 1, Словенія – 2, Німеччина – 2, Румунія – 1, Латвія – 2, Угорщина – 1, Польща – 3, Словаччина – 2).



Згідно жеребкування визначено стартові номери для країн-учасниць півфіналу в Рівному:

Україна – №5,13,17,18

Польща – №1,7,11

Латвія – №3,12

Словенія – №4,15

Німеччина – №6,16

Словаччина – №8,9

Угорщина – №2

Чехія – №10

Румунія – №14

Напередодні півфіналу 18 травня 2018 року на рівненському мототреці заплановане офіційне тренування. Початок о 15.00

Початок церемонії відкриття змагань 19 травня 2018 року о 16.00, а початок першого заїзду запланований на 16.15

Суддею змагань призначено чеського арбітра Павлу Вану.

Представляємо Вашій увазі поіменний список учасників рівненського півфіналу, які будуть змагатися за п’ять путівок до фіналу.

№1 – (Польща)

№2 – Марк Барани (Угорщина)

№3 Артем Трофимов (Латвія)

№4 – (Словенія)

№5 Марко Левішин (Україна)

№6 Річард Гейєр (Німеччина)

№7 – (Польща)

№8 Ян Міхалік (Словаччина)

№9 Якуб Валковіч (Словаччина)

№10 Ян Квех (Чехія)

№11 – (Польща)

№12 Олег Михайлов (Латвія)

№13 Дмитро Мостовик (Україна)

№14 – (Румунія)

№15 – (Словенія)

№16 Сандро Вассерман (Німеччина)

№17 Андрій Розалюк (Україна)

№18 Віталій Коваль (Україна)

Коментарі:

Загрузка...
Останні новини
Новини партнерів