Рівненський інформаційний портал OGO.ua

подати
оголошення

04.07.2018, 12:00

Рівненські спортсмени повернулися з перемогою

Фото з rv.gov.ua.

Рівненська збірна виборола 14 призових місць на Кубку України з легкої атлетики серед спортсменів з інвалідністю
Змагання проходили з 28 по 30 червня у місті Бахмут, що на Донеччині.

У Кубку взяли участь легкоатлети з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та вадами розумового і фізичного розвитку із 23 областей України та міса Києва.

У Рівному пройшов чемпіонат України з пауерліфтингу серед спортсменів «Інваспорту»

Замагання відбувалися в особистому заліку, окремо по класам та по нозологіям, серед чоловіків та жінок.

У Рівному пройшли ХХІІ обласні спортивні ігри "Інваспорту"

Рівненщину репрезентували 8 спортсменів, які вибороли наступні призові місця:

Спортсмени з ураженнями опорно-рухового апарату

Штовхання ядра

І місце – В’ячеслав Хільчишин (учасник АТО), клас F – 46, тренер Фесовець О.М.

Біг на 400 м

І місце – Наталія Августін, клас T – 35, тренер Коваленко В.С.

Спортсмени з вадами зору

Біг на 200 м

І місце – Валентин Бондарчук, клас Т – 13, тренер Трофимчук М.В.

Біг на 800 м

І місце – Сергій Левчик, клас Т – 13, тренери Трофимчук М.В., Станко С.О.

Метання спису

І місце – Роман Субота, клас F – 13, тренери Трофимчук М.В., Макринський С.О.

Стрибки у довжину

І місце – Бондарчук Валентин, клас Т – 13, тренер Трофимчук М.В.

ІІ місце – Микола Ткачук, клас Т – 13, тренери Трофимчук М.В., Макринський С.О.

Біг на 100 м

ІІ місце – Валентин Бондарчук, клас Т – 13, тренер Трофимчук М.В.

Біг на 400 м

ІІ місце – Сергій Левчик, клас Т – 13, тренери Трофимчук М.В., Станко С.О.

Метання диску

ІІІ місце – Роман Субота, клас F – 13, тренери Трофимчук М.В., Макринський С.О.

Штовхання ядра

ІІІ місце – Микола Ткачук, клас Т – 13, тренери Трофимчук М.В., Макринський С.О.

Спортсмени з вадами розумового і фізичного розвитку

Стрибки у довжину

ІІІ місце – Оксана Холод, клас Т – 20, тренер Трофимчук М.В. – виконала норматив Майстра спорту України.

Біг на 200 м

ІІІ місце – Оксана Холод, клас Т – 20, тренер Трофимчук М.В.

Біг на 400 м

ІІІ місце – Оксана Холод, клас Т – 20, тренер Трофимчук М.В.

За повідомленням з прес-служби Рівненської ОДА, rv.gov.ua.
Коментарі:

Загрузка...
Останні новини
Новини партнерів