Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
04.07.2018, 16:54

Через потяг, який зійшов з рейок, рівнянка пізніше доїхала додому

Фото ілюстративне з rbc.ua.

Інцидент стався вчора, 3 липня, на Одещині.
О 14:18 на перегоні Іванівка – Веселий Кут в Одеській області сталося сходження 14 вантажних вагонів. Через це порушився габарит на обох коліях перегону. Через інцидент рух близько 20 пасажирських поїздів організували альтернативними маршрутами, в об’їзд цієї ділянки.

Укрзалізниця на залізничному вокзалі станції Одеса-Головна організувала оперативний штаб для допомоги пасажирам. Також залізничники організовували доставку пасажирів до станцій призначення, бальтернативні маршрути з пересадкою, до графікових поїздів включено додаткові вагони та вжиті інші необхідні заходи для зручності й безпеки пасажирів та інші необхідні заходи.

Люк маршрутки осипався на голову рівнянці

Про це повідомляє прес-служба “Укрзалізниці”.

Як розповідає рівнянка Алла, яка якраз поверталася у той час до Рівного з Одеси, їй довелося виїхати пізніше. До того ж, оскільки потяг об’їжджав цю ділянку, то він прибув на годину пізніше.

Хто повинен вирішити, коли в області пільговикам даватимуть гроші на проїзд


Також, як повідомила прес-служба “Укрзалізниці”, сьогодні, 4 липня, о 07:16 рух відкрили рух поїздів по парній колії в Одеській області. Упродовж усієї ночі залізничники усували наслідки сходу вантажного поїзда. Наразі тривають роботи з відновлення руху на непарній колії. На ділянці працює понад 200 залізничників, задіяні 3 відновлювальні поїзди й інша спеціальна техніка. Перед цим, о 05:42, з Одеси до Києва виїхав швидкісний поїзд № 764 Одеса – Київ без відхилення від графіку руху. Він курсуватиме за маршрутом з усіма графіковими зупинками, а також додатковою вимушеною зупинкою на станції Крижопіль.
Коментарі: