подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
23.07.2018, 16:30

Російська омбудсмен опублікувала фото Олега Сенцова

Фото: Sergei Kаrpov Mediazone

Тетяна Москалькова повідомила, що спілкувалася з українським в’язнем
“Розмовляла з Олегом Сенцової в режимі відеоконференції. Майже півгодини говорили про стан його здоров'я, про те, як він спілкується з рідними і сім'єю.

Олег розповів, що веде електронну переписку з мамою, а право на дзвінки використовує для спілкування з сестрою, багато читає, зазначив, що в колонії хороша бібліотека.
Прошу засоби масової інформації якомога делікатніше ставитися до висвітлення теми здоров'я Олега Сенцова. Нещодавно в ЗМІ з'явилися повідомлення про те, що Сенцов знаходиться мало не в критичному стані, але він сам сьогодні сказав, що в цьому питанні часто згущують фарби”, - написала на своїй сторінці у мережі Instagram Уповноважений з прав людини в РФ Тетяна Москалькова.


Скрін з Інстаграм.<br />
Скрін з Інстаграм.


Нещодавно з’явилася інша інформація про стан здоров’я Сенцова:

«Він виглядає ще гірше, ніж минулого разу. Дуже блідий. Ходить сам. Близько тижня тому у нього була друга криза зі здоров’ям. Стало погано і його хотіли госпіталізувати для того, щоб поставити на повноцінне примусове годування, щоб вливати більше суміші. Він відмовився, і його залишили в колонії з умовою, що суміш він буде приймати сам під наглядом лікаря. Приймає в день по дві ложки. Утримують у палаті, з голодування виходити не збирається. Каже: «Скільки мене вистачить, стільки і протягну», – розповів Дмитро Дінзе для Радіо Свобода.

Нагадаємо, Олег Сенцов відбуває 20 років ув’язнення в колонії строгого режиму на Ямалі.Російський суд визнав його винним у спробі здійснити теракт. Як стверджує слідство, Олег Сенцов планував взірвати вибухівку поблизу меморіалу «Вічний вогонь» і пам’ятника Леніну в Сімферополі у 2014 році.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

У Олега Сенцова знову сталася криза


Стан здоров’я Олега Сенцова оцінюють як задовільний


Режисер віддала свою нагороду батькам Олега Сенцова


"Я думаю, що Олег живий" - друг Сенцова висловив свої припущення про стан українського режисера
Коментарі: