подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
26.07.2018, 19:45

Напередодні Дня Хрещення Русі «Інтер» покаже ексклюзивне інтерв'ю Олександра Усика

27 липня телеканал «Інтер» запроваджує спецпрограмування, будуть зняті всі рекламні блоки. Із 7:00 в прямому ефірі почнеться телемарафон «Наша віра».
Ексклюзивні сюжети марафону присвячені історичним подіям, що вплинули на доленосне рішення князя Володимира хрестити Русь. Журналісти розкажуть про людей, долі яких змінила віра, і покажуть унікальні кадри з життя ченців православних монастирів.

«У марафоні «Наша віра» буде дуже цікаве інтерв'ю Олександра Усика, яке він дав одразу після бою з Муратом Гассіевим», – розповів головний редактор телеканалу «Інтер» Антон Нікітін. «Олександр темі духовності навіть в рингу приділив велику увагу. Сказав, що він всі свої перемоги присвячує православній вірі. Ми поговорили з ним про віру і духовності. Олександр розповів нам такі потаємні речі, про які люди не завжди знаходять сили і сміливість говорити вголос. Образ спортсмена, людини, яка прагне до перемог, не завжди відповідає образу високодуховного людини. Тому це буде, без сумніву, цікава розмова», – сказав Антон Нікітін.«Інтер» – канал головних подій. А Хрещення Русі – подія, яка стала основоположною у формуванні нашого народу, в житті і долі нашої держави, – каже головний редактор телеканалу «Інтер» Антон Нікітін. – День Хрещення Русі – це дата, яка пов'язана з подією, що на тисячоліття визначила історичний і духовний розвиток цілої цивілізації. Тому 27 і 28 липня, коли Православна церква проводить основні заходи до Дня Хрещення Русі, ефір «Інтера» присвячений цим актуальним подіям, що відбуваються в житті церкви і суспільства».27 липня о 13:00 на телеканалі «Інтер» – пряма трансляція з Києва урочистого Молебня на Володимирській гірці та Всеукраїнського хресного ходу з чудотворними іконами і мощами святих.Віруючі Української православної церкви помоляться про Божу милість для нашого народу. Причетними до цієї молитви зможуть бути не тільки ті, хто прийде на Володимирську гірку, але і багатотисячна аудиторія телеканалу «Інтер».Під час молебню віруючі матимуть можливість доторкнутися до мощів святих. Для поклоніння будуть винесені святині: чудотворна Зимненська ікона Божої Матері, мощі святого благовірного князя Володимира, мощі священомученика Климента, єпископа Римського, мощі великомученика Георгія Побідоносця. Також спеціально на молебень до Києва привезуть з Одеси стопу святого апостола Андрія Первозванного.

По завершенні молебню відбудеться Великий хресний хід від Володимирської гірки до Києво-Печерської лаври.О 19:00 в ефірі «Інтера» – прем'єра документального проекту власного виробництва телеканалу «Києво-Печерська лавра. Фотографія тисячоліття», присвяченого 30-річчю відродження чернечого життя в Києво-Печерській лаврі. Давня обитель багато пережила в ХХ столітті: і спустошення, і окупацію, і гоніння на церкву, і музей атеїзму, і вибух Успенського собору, і вигнання ченців з лаври. У 1988 році, коли було дозволено святкування Хрещення Русі на офіційному рівні, після довгих років запустіння влада дозволила відкрити Києво-Печерську лавру і відновити чернече служіння. З тих пір за 30 років лавра перетворилася в прекрасний монастир, багатий своєю історією та традиціями. Це непорушна давньоруська святиня, яка пережила разом зі своїм народом всі події, що випали на його долю. Телеглядачі зможуть побачити місця, які залишились недоторканими з моменту заснування лаври і які ніхто з віруючих ніколи не бачив. Чи стануть свідками звершення чернечого постригу – таїнства, під час якого людина йде від світу, щоб служити Богу. Крім того, познайомляться з унікальними за своїм духовним подвигу людьми, які не спілкуються з навколишнім світом і практично живуть в затворі.

27 липня о 22:00 дивіться на «Інтері» історичну драму «Поп». Фільм режисера Володимира Хотиненка розповідає про одну з маловивчених сторінок історії Великої Вітчизняної війни – діяльності Псковської православної місії. З серпня 1941 по лютий 1944 священики з Прибалтики відроджували церковне життя на окупованих німцями територіях від Пскова до Ленінграда. У головній ролі – відомий актор і наш земляк Сергій Маковецький. Також у картині грають Ніна Усатова, Єлизавета Арзамасова, Кирило Плетньов.

У День Хрещення Русі, в суботу, 28 липня, о 9:00 в ефірі «Інтера» пряма трансляція Божественної літургії в Свято-Успенській Києво-Печерській лаврі. Телеглядачі разом з духовенством та віруючими помоляться за мирі та єдності в нашій країні.Інтернет-трансляцію урочистостей до Дня Хрещення Русі дивіться на сайті дивіться на сайті inter.ua, офіційному YouTube-каналі телеканалу «Інтер» і Facebook-сторінці «Інтера».

Промо-анонс – https://youtu.be/GwQupqhl96AКоментарі:Бесплатка