подати
оголошення


22.08.2018, 18:30

Нові цікаві деталі про серіал, який знімає режисер з Рівного

Христина Сиволап Фото надане Новим каналом.

Режисер Христина Сиволап, яка родом із Рівного, продовжує зйомки нового проекту із зірковим складом акторів.
Зокрема, у стрічці відома актриса Ірма Вітовська стала дружиною мішленівського кухаря. Вона знімається у комедійному серіалі «Подорожники» – спільному проекті Нового каналу та Star Media.

Рівнянка знімає новий комедійний серіал з зірковим складом акторів

У гримерці перед зйомкою Ірма Вітовська пильно дивиться у дзеркало і звикає до свого нового відображення. У серіалі «Подорожники», актриса постане перед глядачами в незвичному навіть для себе образі – фатальної та небезпечної чорнявки.

– Лише один раз, у 2013 році, я грала героїню-брюнетку, – розповіла Ірма Вітовська Новому каналу. – Але там був абсолютно інший персонаж. Особисто собі я дуже подобаюся.

У серіалі Ірма грає Сусанну – ефектну авантюрну жінку з хитрістю та грацією пантери. За сюжетом, вона переїздить до Італії відразу після закінчення школи. Там знайомиться з красенем-кухарем Маріо та народжує сина Алекса. Однак загадкові обставини змушують її разом із сім’єю повернутися до України. Саме з приїзду Сусанни розпочинається історія її великого протистояння з колишньою однокласницею Іриною. За мотель на Житомирській трасі, який продали обом жінкам. За чоловіка Ірини Толіка, який колись кохав Сусанну. За доньку Ірини Аню та сина Сусанни Алекса, які закохалися одне в одного, як ті Ромео і Джульєтта.

– Сусанна – підступна жінка, але я її адвокатую, – каже актриса. – Вона бореться за щастя своєї сім’ї та особисте. Такою Сусанна стала після численних випробувань, які їй довелося пройти.

Фото надане Новим каналом.
Фото надане Новим каналом.


Чоловіком Ірми Вітовської у «Подорожниках» став справжній італієць Алессандро Демченко. У цього актора українське коріння. І він давно мріяв приїхати на батьківщину свого діда. Тому розцінив пропозицію знятися в українському серіалі як знак долі.

– Мій дідусь – українець, але сам я в Україні вперше. Тому мене переповнюють емоції, – ділиться Алессандро Демченко. – Маю відчуття, ніби моя душа повернулася на свою землю.

Актор навіть почав вивчати українську. Але поки що на зйомках спілкується з Ірмою англійською або італійською – через перекладача.

Нагадаємо, окрім Ірми Вітовської та Алессандро Демченка головні ролі у серіалі виконують такі відомі актори як Олеся Жураківська, Віктор Андрієнко, Наталя Сумська, В’ячеслав Довженко та багато інших.

Фото надане Новим каналом.
Фото надане Новим каналом.


В ефірі Нового каналу сімейну комедію «Подорожники» можна буде побачити у 2019 році.

Про це повідомляє прес-служба Нового каналу.
Коментарі:
Бесплатка
Останні новини


Новини партнерів