Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
01.09.2018, 09:01

Майже половина мешканців Рівненщини обрали власного лікаря

фото rv.gov.ua.

Триває кампанія з вибору лікаря.
517 тисяч 277 жителів Рівненщини підписали декларації із сімейними лікарями, терапевтами або педіатрами.

А це майже 50% від усього населення області.


До електронної системи здоров’я «eHealth» приєдналося 53 медзаклади Рівненщини та 676 лікарів. Тож з цими медичними працівниками можна підписувати декларації.

Також заступник голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко нагадала, що з липня 4 заклади первинної медичної допомоги області вже отримують кошти за кожного пацієнта від Національної служби здоров’я України. А вже з жовтня на нове фінансування перейдуть ще 25 медзакладів Рівненської області, серед яких 2 приватних.

«Принцип «гроші ходять за пацієнтом» дозволив суттєво збільшити зарплати лікарів «первинки» у тих закладах, які вже підписали договори з Національною службою здоров’я. Адже ПМСД отримують пряме фінансування за послуги з держбюджету, а вже керівники встановлюють рівень грошової винагороди медика», - відзначила Світлана Богатирчук-Кривко.

Нагадаємо, 2 квітня в Україні стартувала кампанія з вибору лікаря, який надає первинну допомогу. Лікаря можна обрати у будь-якому медзакладі, незалежно від місця прописки чи проживання, проте цей ПМСД має бути підключеним до системи «Електронне здоров’я».

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, rv.gov.ua.
Коментарі: