Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
08.09.2018, 18:18

Як прожили перший тиждень мешканці Рівненщини без аналогового ТБ

Фото з Інтернету

Область перейшла на цифрове телебачення.
Від 31 серпня на Рівненщині відключили аналогове мовлення. Це не стосується абонентів кабельного телебачення та власників супутникових антен.

Тож як пройшов перший тиждень змін, з’ясовували на нараді під головуванням заступника голови Рівненської ОДА Світлани Богатирчук-Кривко.

Україна переходить на цифрове телебачення. Що треба знати?

«Починаючи з серпня до Рівненської ОДА надійшло близько 30 звернень щодо відключення аналогового мовлення. В основному питання стосувалися технічної сторони. Зокрема, користувачі, більшість яких з Варашу, Дубровицького та Корецького району, повідомляють про відсутність телевізійного сигналу – навіть на тих територіях, де раніше були зони впевненого прийому «цифри», - повідомила Світлана Богатирчук-Кривко.

Дійсно, за словами представника Нацради України з питань телебачення і радіомовлення у Рівненській області Дмитра Тарасюка, до сьогодні у Вараші та Дубровиці місцями був відсутній сигнал. У цих районах фахівці вже працюють над усуненням технічних проблем, а також над покращенням цифрового сигналу на усій території Рівненщини.

«Дуже часто поганий сигнал через невисоку якість самої антени. До мене особисто зверталися жителі Гощанського, Корецького та Костопільського районів, де, як з’ясувалося були старі польські антени. Вони неефективні до прийому цифрового телебачення. Я раджу їх змінити», - зазначає Дмитро Тарасюк.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, rv.gov.ua.
Коментарі: