подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
10.10.2018, 17:20

На Рівненщині чоловіка засудили за державну зраду до 7,6 років

Зловмисник намагався підірвати стратегічний об’єкт.
З доводами прокуратури Рівненської області Костопільський районний
суд погодився та засудив до 7 років і 6 місяців позбавлення волі жителя міста Вараш за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 111 (державна зрада) та ст. 113 КК України (диверсія).

Прокурор-обвинувач довів, що 22-річний чоловік умисно, з корисливих мотивів, вчинив злочинні діяння на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності, недоторканості, державній та інформаційній безпеці України шляхом збирання та передачі представникам спецслужб іноземної країни-агресора деталізованої інформації про особливості захисту діяльності одного із стратегічно важливих об’єктів нашої області.

На Рівненщині наркоторговця засудили на 8 років

Також у травні 2018 року зловмисник намагався вчинити диверсію шляхом підриву об’єкта народногосподарського значення, однак співробітниками органів безпеки вдалося запобігти вибуху, а закладений біля підніжжя електроопори вибуховий пристрій – вилучити.

Під час судового засідання підсудний свою вину визнав у повному обсязі.

Врахувавши принципову позицію прокуратури, а також той факт, що обвинувачений вже раніше притягувався до кримінальної відповідальності, суд
визнав останнього винним у вчиненні злочинів проти основ національної безпеки України та призначив справедливе покарання.

До набрання вироком законної сили засуджений перебуватиме під вартою.

Коментарі:Бесплатка