Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
13.10.2018, 11:00

Об'їзну дорогу почнуть будувати у 2019 році

фото rv.gov.ua.

Завершується підготовка проектної документації на будівництво Північної об’їзної дороги Рівного.
Протяжність Північної об’їзної дороги Рівного становитиме 14,2 км. Проект фінансуватиметься з державного бюджету України у межах Дорожнього фонду.

Рівне отримає додаткові кошти на будівництво спорткомплексу


Як повідомляють у Державному агентстві автомобільних доріг України, будівництво Північної об’їзної Рівного розпочнеться навесні 2019 року. У межах реалізації проекту заплановано нове будівництво ділянки протяжністю 6 км, реконструкція – 4 км та поточний середній ремонт існуючої дороги – 4,2 км.

Дорога матиме 2-гу технічну категорію із 2-ма смугами руху.

У Рівному відбудеться Міжнародний аграрний форум


За словами першого заступника голови Рівненської ОДА Віталія Ундіра, ця дорога важлива для Рівного. Північна об’їзна дасть можливість звільнити місто від транзитних автомобілів, що прямують по трасі М-06 з Житомира та Києва у напрямку Луцька та КПП Устилуг – по трасі Н-22.

Олександр Кава, радник Голови Державного агентства автомобільних доріг України: «Нові об’їзні дороги дозволяють не лише звільнити вулиці від транзитного транспорту та суттєво покращити екологічну ситуацію в містах. В результаті мешканці міст отримують можливість більш швидкого та комфортного пересування по місту, що дозволяє сотням тисяч громадян економити час – найцінніший невідновлювальний ресурс».

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, rv.gov.ua.
Коментарі:
Бесплатка


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net