подати
оголошення



25.10.2018, 08:00

Хто переміг у чемпіонаті Рівненської області з шашок

З 20 по 21 жовтня у Рівному на базі регіонального центру «Інваспорт» відбувся чемпіонат Рівненської області з шашок-64 серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та вадами слуху.
У змаганнях взяли участь 100 осіб з інвалідністю з Дубровицького, Зарічненського, Рокитнівського, Сарненського районів, м. Дубно, м. Острог та м. Рівне, учні Острозької загальноосвітньої спецшколи-інтернату для дітей з вадами слуху, учні Клеванської загальноосвітньої спецшколи-інтернату для дітей з вадами зору.

Урочисто відкрили захід начальник комунального закладу «Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Рівненської обласної ради Андрій Демчук та головний суддя змагань Леонід Іткін.

Змагання проводилися в особистому заліку у трьох нозологіях , окремо серед чоловіків, жінок, юнаків та дівчат.

З'явилися ще три кандидати на посади директорів закладів освіти [+Фото]

Переможцями та призерами змагань серед осіб з вадами слуху стали:

серед чоловіків

І місце – Юглічек Григорій (м. Рівне)

II місце – Семенович Роман (м. Рівне)

III місце – Савчук Петро (м. Рівне)

серед жінок

І місце – Меснікович Людмила (м. Рівне)

II місце – Рижковська Людмила (м. Рівне)

ІІІ місце – Пилипей Олександра (учениця Острозької спецшколи-інтернату)



серед юнаків

І місце – Клюйко Денис (учень Острозької спецшколи-інтернату)

II місце – Меснікович Павло(м. Рівне)

III місце – Ражик Сергій (смт Рокитне)

серед дівчат

І місце – Юглічек Анжеліка

ІІ місце – Кірина Людмила

ІІІ місце – Таранець Оксана (усі учні Острозької спецшколи-інтернату).



Переможцями та призерами змагань серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату стали:

серед чоловіків

І місце – Дубровський Микола (м. Рівне)

ІІ місце – Красноруцький Дмитро (смт Рокитне)

ІІІ місце – Цицюра Олександр (м. Сарни)

серед жінок

І місце – Никитюк Галина (м. Рівне)

ІІ місце – Рубель Валентина (м. Рівне)

ІІІ місце – Курдюкова Валентина (м. Рівне)

серед юнаків

І місце – Чмерук Назар (м. Сарни)

ІІ місце – Ступницький Іван (м. Рівне)

ІІІ місце – Крук Володимир (смт Рокитне).

Переможцями та призерами змагань серед осіб з вадами зору стали:

серед чоловіків

І місце – Жабчик Сергій (м. Рівне)

ІІ місце – Котяш Григорій (Дубровицький район)

ІІІ місце – Озарчук Петро (м. Рівне)



серед жінок

І місце – Наконечна Марія (м. Рівне)

ІІ місце – Матковська Катерина (м. Рівне)

ІІІ місце – Озарчук Антоніна (м. Рівне)



серед юнаків

І місце – Асєєв Костянтин

ІІ місце – Нюкін Сергій

ІІІ місце – Романюк Роман (усі учні Клеванської спецшколи-інтернату)

серед дівчат

І місце – Іванчик Вікторія

ІІ місце – Новоселецька Лідія (смт Рокитне)

ІІІ місце – Ковалюк Анастасія (усі учні Клеванської спецшколи-інтернату).



Переможці та призери змагань були нагородженні грамотами та медалями.

За матеріалами прес-служби обласної ради.
Коментарі:




Бесплатка
Останні новини


Новини партнерів