подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
05.11.2018, 19:02

Поліція передала матеріали СБУ у справі Катерини Ганзюк

фото pravda.com.ua.

Як повідомляється на сайті МВС, поліція виконала всі необхідні слідчі дії у рамках своїх повноважень та за рішенням Генеральної прокуратури України від 5 листопада передала справу до Головного слідчого управління Служби безпеки України.
В межах повноважень Національна поліція України допитала як свідків 367 осіб, призначила 21 судову експертизу, провела 9 обшуків, 4 слідчих експерименти, 26 оглядів, 100 негласних слідчих дій відносно 31 особи.

Закінчилось слідство щодо 5-ти обвинувачених - це виконавці та організатори злочину. Усі матеріали для об'єктивного розслідування передані, за рішенням ГПУ, до Головного слідчого управління Служби безпеки України, яка займається розслідуванням щодо встановлення замовників злочину.

Це дасть можливість слідчим СБУ об’єднати провадження і вести досудове розслідування з моменту планування до фактичного закінчення.

Померла відома активістка Катерина Гандзюк


Катерина Гандзюк померла в опіковому відділенні лікарні Києва 4 листопада. «Остаточний висновок щодо причин смерті матимемо після проведення судово-медичної експертизи. Утім очевидно: смерть Катерини - це наслідок зухвалого нападу, який стався на неї 31 липня цього року в Херсоні», - сказав голова Нацполіції Сергій Князєв.

За повідомленням сайту МВС, mvs.gov.ua.

Нагадаємо, керівник справами Херсонського міськвиконкому, радниця міського голови Херсона Катерина Гандзюк, яку 31 липня облили сірчаною кислотою, померла.
Коментарі:Бесплатка


Останні новини