З новими шинами та в іншому кольорі: після ремонту на маршрут виїхав тролейбус
2 березня в КП "Рівнеелектроавтотранс" РМР із середнього ремонту після граничного пробігу 90 тис. км., вийшов на лінію черговий тролейбус №145.

При виконанні ремонтних робіт замінили зовнішню обшивку кузова оцинкованою жестю, яка була оздоблена алюмінієвим декоративним профілем,ізоляційне покриття підлоги салону, обшивку спинок та сидінь салону, засклили дверні створки та лобові вікна.

Внутрішню обшивку стелі та боків салону замінили спеціальним покриттям "техноплит". Підлогу салону замінили водостійкою фанерою та покрили
спеціальним ізоляційним покриттям, яке оздоблено алюмінієвим кутником. В салоні тролейбуса тепер нові поручні.

Також на тролейбусі нові передні шини та колісні диски, новий компресор та карданний вал, амортизатори підвіски, нові склоочисники,нові плафони освітлення салону, фари, елементи зовнішнього освітлення та нові акумуляторні батареї.
Замінили задні гальмівні камери енергоакумуляторів та регулятори положення кузова.

Поремонтували каркас кузова, механічне, електричне та пневматичне обладнання згідно технологічних карт проведення ремонту.
Після виконання робіт тролейбус був пофарбований якісною автомобільною фарбою.

транспорт, салон, сидіння, фарба, колір, салон, шини, тролейбус, Рівне, ремонт
У Радивилові посмертно вшанували загиблого захисника Ростислава Гаврилюка

У Радивилові віддали шану загиблому військовослужбовцю Ростиславу Гаврилюку, відзначивши його почесною нагородою — «Комбатантським хрестом».
переглядів: 11
Смертельна ДТП у Рівному: судитимуть 24-річного мешканця Демидівки

До суду скеровано обвинувальний акт проти 24-річного жителя Демидівки, якого обвинувачують у порушенні правил дорожнього руху, що призвело до загибелі людини.
переглядів: 197
У Рівному оприлюднили номери, за якими можна повідомляти про неприємні запахи в місті

У Рівненській міській раді закликали мешканців повідомляти про випадки неприємного запаху на вулицях міста.
переглядів: 80
Фонтани з очищенням води й безбар’єрність: яким буде парк Шевченка в Рівному після реконструкції

У Рівному завершився всеукраїнський архітектурний конкурс на оновлення парку Шевченка: перемогли молоді архітекторки з Чернівців. Яким стане центральна зелена зона Рівного та чи це остаточно?
переглядів: 106
На Рівненщині жінка народила сьому дитину вдома

Сьогодні, 9 липня, у селі Карасин Сарненського району 37-річна жінка народила вдома здорового хлопчика — це її сьома дитина.
переглядів: 68