Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
15.03.2019, 14:35

У Рівному розпочали реконструкцію "Авангарду" (+ФОТО)

На території рівненського стадіону "Авангард" сьогодні розпочали працювати будівельники виробничо-комерційної фірми "Фіалка".
Зокрема відбуваються підготовчі роботи з встановлення паркану, розпочався процес демонтажу пластикових сидінь та бетонних трибунних конструкцій. Цьогоріч у планах будівельників, окрім демонтажу старих конструкцій, встановлення паль та перенесення мереж. Повідомляє Рівненська обласна Федерація футболу.


Як зараз виглядає рівненський Авангард (+ ФОТО)

- Сьогодні ще один історичний день для обласного центру і всієї Рівненщини. Розпочалися безпосередні роботи з реконструкції стадіону "Авангард". Хочу подякувати міському голові Володимирові Хомку що ми разом попри певні труднощі пройшли підготовчий шлях і суттєво наблизилися до нової сучасної спортивної арени, важливого соціального об`єкту для міста й області. Також хочу подякувати й депутатському корпусу за учорашнє позитивне голосування про виділення перших 50 млн грн для початку робіт. Маю надію, що з допомогою у процесі реконструкції долучаться і народні депутати від Рівненщини, сподіваюсь, що міністри, котрі до нас приїжджали нещодавно, виконають свої обіцянки й посприяють у фінансуванні будівництва. І хочу зазначити, що сьогодні від Народного клубу "Верес" будемо ініціювати встановлення цілодобового відеонагляду за будівництвом "Червоно-чорні очі" з можливістю перегляду в онлайн. Стадіону - бути! - коментує історичну подію голова Рівненської обласної федерації футболу Олексій Хахльов.


У Рівному змінюватимуть “Авангард” та кардинально оновлять парк Шевченка

- Ця довгоочікувана подія надзвичайно важлива і я не сумніваюсь, що за декілька найближчих років це буде об`єкт №1 у місті Рівному. Для нас він - предмет найзвичайної уваги і контролю. Хочу нагадати, що стадіон зроблений адекватним до розміру міста Рівне і головне - він універсальний. Тут можна проводити змагання і з футболу, і з легкоатлетики. На наступному тижні буде тут Міністр, ми з ним домовилися, підпишемо меморандум. Вся громадськість спортивна буде здійснювати контроль, - розповідає міський голова Рівного Володимир Хомко.- Цей проект (реконструкція стадіону) має великий успіх у майбутньому - адже є велика консолідація міської влади, обласної, керівництва держави. Усі зацікавлені в тмоу, щоб цей об`єкт був. Звісно, найбільше зацікавлені ті, хто тут буде брати участь у змаганнях і виховувати молодь - для легкоатлетів будуть створені умови для організації міжнародних змагань. Звісно, зацікавлений і наш "Верес", який буде грати на цій арені домашні матчі. І ми впевнені, що "Верес" знову буде у вищій лізі і навіть більше - гратиме у єврокубках. Я впенений у своєму колективі, ми на ринку вже 25 років, у нас підібраний дуже потужний інженерно-технічний персонал. Всі фахівці, всі знають як розвивати цей об`єкт. разом із нами також потужні підрядні організації, із якими ми вже реалізовували багато інфраструктурних, соціальних обєктів, - у свою чергу зауважує директор комерційно-виробничої фірми "Фіалка" Юрій Фалко.


Рівне: хто став новим директором стадіону "Авангард"


Нагадаємо, що під час сесії Рівненської міської ради 14 березня депутати внесли зміни до бюджету міста й своїм рішенням передбачили 50 млн грн. для початку робіт із реконструкції стадіону "Авангард". Раніше, 12 березня, фірма "Фіалка", що виграла тендер на проведення робіт, одержала відповідний дозвіл із Державної архітектурно-будівельної інспеції України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Рівненщина на старих фотографіях: стадіон "Авангард"
Коментарі: