подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
21.03.2019, 13:23

У Рівному ветерани здобувають офіцерські звання

фото з rv.gov.ua/sitenew

У Рівному на базі Національного університету водного господарства та природокористування кафедра військової підготовки продовжує готувати командирів механізованих підрозділів та спеціалістів інженерних військ.

Щороку там навчається понад 200 студентів. Нині можливість здобути освіту офіцера отримали і вже діючі військовослужбовці. Для них особливість навчання полягає ще й у тому, що воно відбувається у пункті постійної дислокації без відриву від виконання службових обов’язків.

фото з rv.gov.ua/sitenew
фото з rv.gov.ua/sitenew


На кафедрі здобувають знання 20 військовослужбовців контрактної служби. Заняття проходять раз на тиждень, а термін навчання становить два роки. Майбутні офіцери механізованих підрозділів проходять тактико-спеціальну та вогневу підготовку, а військові інженери – спеціальну.

фото з rv.gov.ua/sitenew
фото з rv.gov.ua/sitenew


Як розповів старший викладач кафедри військової підготовки НУВГП полковник у відставці Ігор Асканов, після складання іспитів наші підопічні проходять атестацію і отримують первинне офіцерське звання молодшого лейтенанта. Але є одна особливість – на момент випуску військовослужбовець повинен отримати або вже мати вищу освіту з кваліфікаційним рівнем бакалавра. Згодом командири частин, які дали згоду на навчання своїх підлеглих, ставлять їх на офіцерські посади.

На думку викладацького складу, військові кафедри спроможні готувати на досить високому рівні не тільки офіцерів запасу, а й кадрових командирів.

«Багато моїх вихованців захищають Україну на сході, і відгуки стосовно їхньої професійної підготовки та управління своїми підрозділами досить таки високі», – зазначив старший викладач.

За матеріалами інформагентства Міноборони у м. Рівне повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, rv.gov.ua.
Коментарі: