ЄС не планує скасовувати безвіз з Україною
Як повідомляє "Європейська правда", про це він заявив у четвер на зустрічі Європейської бізнес асоціації.
Мінгареллі підкреслив, що Україна має продовжити співпрацю з МВФ для забезпечення макрофінансової стабільності, сприяти верховенству права, незалежність роботи антикорупційних органів.
Про це повідомляє Європейська правда, eurointegration.com.ua.
Нагадаємо, що зараз для виїзду з України в країни ЄС достатньо мати паспорт та, в деяких випадках, інші документи.
У липні 2018 року Європарламент дав «зелене світло» проекту нової системи прикордонного контролю на території ЄС. Вона передбачає запровадження електронної анкети, яку нерезиденти мають заповнювати перед поїздкою до Євросоюзу, та покликана запобігти потраплянню до Шенгену злочинців.
Безвіз для українців почав працювати з 11 червня 2017 року.

чи залишиться, безвіз з ЄС, безвіз, Україна, Новини України та світу
Депутати готуються продовжити воєнний стан та мобілізацію до 5 листопада

Наступного пленарного тижня Верховна Рада України планує продовжити термін дії воєнного стану та загальної мобілізації ще на 90 днів. Новий період дії – з 7 серпня до 5 листопада 2025 року. Про це 6 липня повідомив народний депутат від фракції "Голос" Ярослав Железняк у своєму Telegram-каналі.
переглядів: 272
На Полтавщині росіяни атакували ТЦК: що відомо про наслідки

Сьогодні близько 9:35 російські війська атакували місто Кременчук Полтавської області дронами-камікадзе.
переглядів: 336
Масштабна ДТП в Угорщині: автобус з українцями потрапив у кювет, є тяжкопоранені діти

6 липня в Угорщині сталася масштабна дорожньо-транспортна пригода за участю автобуса, що перевозив громадян України. Унаслідок аварії майже 20 людей отримали травми, більшість з яких – неповнолітні.
переглядів: 311
Головні події за ніч: атаки в Україні, повінь у США та плани Путіна

Розповідаємо про головні події ночі з 5 на 6 липняя.
переглядів: 336
Гроші замість відпочинку: хто у 2025 році зможе отримати компенсацію за невикористану відпустку

У 2025 році українські працівники знову зможуть претендувати на грошову компенсацію за невикористані дні щорічної відпустки — це передбачено нормами трудового законодавства.
переглядів: 415