Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
26.06.2019, 13:10

Уряд обмежить вартість опалення

Кабінет міністрів запровадить граничний рівень ціни 1 Гкал теплоенергії в системі централізованого опалення на рівні 1,4 тисячі гривень.

Соціальна ініціатива #ЧеснаПлатіжка, яка за дорученням Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана розробляється Міністерством юстиції в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!», дасть можливість встановити по всій країні справедливі економічно обґрунтовані тарифи на тепло і воду та захистить мільйони українців від свавілля комунальників.

Про це під час зустрічі з громадськими організаціями, активістами та молоддю в рамках візиту до Чернігівської області у вівторок сказав Міністр юстиції Павло Петренко.

«Українці мають перестати платити з власних кишень за втрати тепла під час доставки та фактично за обігрів повітря. Забезпечити модернізацію тепломереж – це обов’язок місцевої влади. Кошти на це у них є завдяки децентралізації, яку успішно провів Уряд. Тому найближчим часом Мін’юст передасть на розгляд Кабміну низку документів, які унормують тарифи. Ніхто більше не наживатиметься за рахунок громадян», – наголосив очільник Мін’юсту.

За його словами, відповідно до проведених розрахунків гранична вартість тепла буде обмежена на рівні 1300 - 1400 грн за гігакалорію. А тарифи за гарячу воду не будуть вищими за 80 грн за кубометр для житла без рушникосушарок та 87 грн за кубометр за наявності таких.

"Пропонується рішенням уряду … ввести граничну ціну, яка є економічно-обґрунтованою для місцевих постачальників. Ця ціна пропонується на рівні 1400 гривень при наявності лічильника і 35,21 грн за квадратний метр за відсутності лічильника", - сказав міністр юстиції сьогодні, 26 червня на засіданні Уряду.

"...чому в одних містах ціна тепла за гігакалорію 2000 грн, а в інших – 1300 грн? Ця різниця є необ'єктивною і неадекватною. ціна на газ і електроенергію в країні однакові, зарплати в галузі приблизно однакові, але тарифи різні", - заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман.
Коментарі:
Бесплатка


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net