подати
оголошення15.07.2019, 15:20

Правоохоронці в Україні почали працювати у посиленому режимі

Фото з Інтернету

Це триватиме кілька днів.
У посиленому режимі поліцейські нестимуть службу в період з 15 по 28 липня. Про це сьогодні, 15 липня, повідомив заступник Голови Національної поліції Олександр Фацевич під час відеоселекторної наради за участі керівників територіальних підрозділів. Нарада пройшла на базі Ситуаційного центру Нацполіції.

За словами Олександра Фацевича, з початку виборчого процесу територіальні органи Національної поліції зареєстрували 4 157 заяв та повідомлень, пов’язаних з виборчим процесом.

Здебільшого зазначені факти пов’язані з незаконною агітацією (2587 фактів) та підкупом виборців (422). Водночас зареєстровано 109 випадків хуліганства та 133 факти пошкодження майна.

Загалом з початку передвиборчої кампанії поліція внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань по 210 фактах. Зокрема, 157 кримінальних проваджень стосуються порушень виборчого законодавства, ще 53 кримінальні провадження – пов’язані із проведенням виборчої кампанії. Також складено 817 адміністративних протоколів.

Найбільше протоколів – 591 – склали за виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації без передбаченої законодавством інформації. За порушення порядку розміщення агітаційних матеріалів чи політичної реклами або розміщення їх у заборонених законом місцях склали 117 протоколів.

Заступник Голови Національної поліції наголосив, що відучора вже розпочалося завезення бюлетенів на окружні виборчі дільниці.

«Завдання Нацполіції – це збереження всієї документації, яка знаходиться на окружних виборчих дільницях. Крім того, поліцейські забезпечують публічну безпеку та правопорядок під час перевезення бюлетенів. Також наголошую на співпраці зі спостерігачами, які беруть участь у виборчому процесі, та оперативному реагуванні на будь-які порушення у сфері виборчого процесу», – зазначив Олександр Фацевич.

Про це повідомляє Урядовий портал, kmu.gov.ua.

Дізнайтеся, хто балотується по 152 окрузі, по 153 окрузі та по 154 виборчому окрузі по 155 виборчому окрузі, 156 виборчому окрузі.
Коментарі:
Бесплатка
Останні новини


Новини партнерів