подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
25.07.2019, 08:36

Рівненщина: Чоловік перевозив арсенал гранат підводою

Крім того, в господарстві "металошукача" знайшли ще й частини артилерійських підривачів.
Попри неодноразові застереження правоохоронців не проводити жодних дій із підозрілими та вибухонебезпечними предметами, а тим паче не приносити їх додому, на Рівненщині знову викрили «металошукача».

Не застерігає навіть трагічний випадок у Смизі.

Чоловіка на підводі, із якої виднілися підозрілі предмети, помітили 24 липня, близько сьомої ранку військовослужбовці Рівненського полігону.

Зупинивши погонича, виявили, що той перевозив предмети, схожі на вибухонебезпечні. Відтак на місце події викликали слідчо-оперативну групу та працівників вибухотехнічного відділу ГУНП.Поліцейські вилучили у 68-річного жителя села Мала Любаша 69 елементів інертних протитанкових гранат та 75 хвостових частин до протитанкового гранатомета. І хоча вказані предмети загрози не несли, на возі також перебувала одна бойова головна частина до такого ж гранатомета. Крім того, правоохоронці оглянули й господарство чоловіка, де серед металобрухту виявили п’ять частин артилерійських підривачів із вмістом вибухової речовини.

За фактом незаконного поводження з бойовими припасами та вибуховими речовинами слідчі Костопільського відділу поліції розпочали досудове розслідування за частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України. Поліцейські вилучили небезпечні предмети та відправлятимуть їх на експертизу.
Досудове розслідування триває.
Коментарі: