Маленькій рівнянці потрібна допомога
Їй 1 рік і 2 місяці. Вона любить їсти морозиво, робити “ку-ку” і вміє говорити “не-не”, смішно розмахуючи пальчиком. А ще Іванка дуже хоче ходити. Сотні разів на день вона намагається встати на ніжки і втримати рівновагу, тримаючись за опору.
…Сьогодні Іванки могло і не бути. Ще до народження лікарі радили її мамі перервати вагітність, бо діагностували в неї тяжкі вади – гідроцефалію головного мозку, синдром Арнольда-К’юрі, спинномозкову килу і ще кілька діагнозів, назви яких, на щастя, не знайомі майже нікому з читачів цього поста. Але батьки не стали позбавляти Іванку великого Божого дару життя. У перший тиждень немовля перенесло дві операції – килу видалили, а поширення гідроцефалії, яка з народженням почала стрімко прогресувати (за тиждень обсяг голівки збільшився на 3 см), зупинили шунтуванням. Тепер у голівці Іванки рідина не накопичується – через шунт вона виводиться у шлунок. Далі були курси реабілітації, доаготривалі лікування – і на сьогодні Іванка, за одностайними висновками лікарів, повністю відповідає своєму віку за психомовним розвитком. Простіше кажучи, мозок дитини, її розумовий розвиток – на рівні однолітків. А ті вади мозку, які залишились і після операції, на якість життя не впливають.
Половину шляху до повноцінного здорового життя батьки Іванки з допомогою безлічі добрих людей уже пройшли. Зараз вони працюють над другою половиною: Іванку треба поставити на ніжки. Дівчинка має проблеми зі ступнями ніг. Тому потребує постійної реабілітації – а це спеціальні процедури, масаж, ін’єкції, медикаменти, ортопедичне взуття. (До речі, батьки з прикрістю виявили, що спеціалізоване підприємство, яке виготовляє черевички для таких діток, не отримує нині фінансування від держави, хоча за законом – має). На додачу, дітки з такими діагнозами традиційно мають ще одне слабке місце – нирки. Тому, на жаль, періодично доводиться лікувати й їхні запалення.
Зараз, після кількох сеансів реабілітації, Іванка почала помаленьку пробувати пересуватися уздовж дивана, тримаючись за опору. Батьки до сліз раді такому прогресу, радіє й сама Іванка – переживши в своєму віці більше медичних втручань, ніж дехто з дорослих за все життя, вона є надзвичайно жвавою, життєрадісною і сміхотливою дитиною. Відчуває ритм і любить рухатись під музику, обожнює собак і котів, а ще… називає свого тата на ім’я – “Віталя”) Батьки дитини сподіваються, що забезпечивши їй постійну і якісну реабілітацію зі вчасним і повним виконанням усіх порад лікарів, вони невдовзі матимуть нагоду вознести Богові подячну молитву за перші самостійні кроки Іванки цією землею.
Проте, без вашої допомоги маленькій Іванці не обійтись, тож просимо надсилати кошти на картку – ключ до рахунку
Реквізити
5169330516489900
Благодійна організація Дарунок
Ясинчук Марія Віталіївна
Контакти – 0980518471 Марія Ясинчук
P. S. Кошти просять надсилати з приміткою – Для Іванки

Рівне, допомога, діти, Рівне, Благодійна організація "Дарунок", благодійність
Рівненщина попрощалася з чотирма загиблими захисниками України

5 липня о 09:00 на Рівненщині вшанували хвилиною мовчання пам’ять полеглих воїнів, які віддали життя за Україну. В різних громадах області відбулися церемонії прощання з Володимиром Губенею, Володимиром Симончуком, Іваном Вишневським та Олегом Семчуком.
переглядів: 371
Історія Героя з Рівненщини, який відбивав штурми окупантів

Сьогодні для вас історія молодшого сержанта Віталія з Рівненщини, який відбивав штурми окупантів
переглядів: 718
Хто він - госпітальєр з Рівненщини, який повернувся з полону

Сьогодні, 4 липня, відбувся черговий обмін полоненими. Серед них був і один Герой з Рівненщини. Нам вдалося дізнатися, хто саме повернувся з полону.
переглядів: 570
Стартувала реєстрація на "Шаную воїнів, біжу за Героїв України"

Розпочалася реєстрація учасників на щорічний патріотичний забіг пам'яті "Шаную воїнів, біжу за Героїв України". Ця подія — значно більше, ніж просто спортивний захід, це можливість вшанувати пам'ять загиблих захисників, підтримати їхні родини та об'єднатися у спільній шані до Героїв.
переглядів: 352
Працю рівненської дослідниці Ірини Рачковської-Баковецької про поліські "Діди" надрукували у міжнародному виданні

У міжнародному науковому виданні Bibliotekarz Podlaski світ побачило дослідження української науковиці про давню поліську традицію "Діди" (інша назва – "справляння Дідів").
переглядів: 356