Тернопільщина: Чоловік заколов дівчину ножем, через ревнощі(+ВІДЕО)
Друзі потерпілої розповідають, що пара не спілкувалася близько трьох тижнів, оскільки дівчина поїхала на навчання до Тернополя. Вона - студентка другого курсу місцевого вишу.
Приїхала жителька Теребовлянщини в район на свято разом з друзями - хлопцями та дівчатами. У момент, коли юнаки відійшли від подруг, до їхньої знайомої підбіг невідомий чоловік та почав кричати, а потім, витягнувши ніж, став наносити їй удари. За дівчину вступився один з хлопців. Його також нападник поранив.
Після цього зловмисник втік у невідомому напрямку, а його жертва померла дорогою до лікарні. Пораненому хлопцеві надали меддопомогу. Загрози його життю немає.
Сергій Осадця каже, що на пошуки зловмисника по тривозі підняли Теребовлянський відділ поліції, кінологів, спецпризначенців. Правоохоронці перевіряли район та лісосмугу. Знайшли нападника над ранок. Він переховувався у лісі, неподалік власного помешкання.
Чоловіка затримали відповідно до статті 208 КПК. Йому повідомили про підозру за статтею 115 частина 1 ККУ - умисне вбивство. Одна з версій вбивства, яку розглядають слідчі - ревнощі. Вирішується питання про обрання йому міри запобіжного заходу. Триває слідство.

заколов ножем, молода дівчина, вбивство через ревнощі, вбив дівчину, Тернопільщина, надзвичайні події
На Рівненщині водій легковика смертельно травмував чоловіка, який ремонтував вантажівку

Смертельна дорожньо-транспортна пригода сталася 5 липня близько 12:30 на трасі «Київ–Чоп» поблизу села Верба, що на Рівненщині.
переглядів: 412
Прогноз погоди в Рівному на 6 липня: чого чекати

У неділю, 6 липня, в Рівному очікується переважно хмарна погода. Ясний ранок зміниться затягнутим небом, яке залишатиметься похмурим до самого вечора.
переглядів: 278
Пологове відділення в Костополі можуть закрити через невелику кількість пологів

Існування пологового відділення Костопільської лікарні опинилося під загрозою через недостатню кількість народжень.
переглядів: 274
Естонські медики передали техніку та поділилися досвідом з лікарями у Рівному

У Центральній міській лікарні Рівного відбувся триденний візит представників Східно-Талліннської центральної клінічної лікарні (Естонія).
переглядів: 229
Важкоатлет із Рівного знову здобув призове місце на Кубку України

Учень Рівненської обласної школи вищої спортивної майстерності Олександр Гладиш став срібним призером Кубка України з важкої атлетики, який відбувся у Луцьку.
переглядів: 239