Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
03.11.2019, 14:57

У Львові сполохані коні наробили біди: потерпіла в лікарні, коня приспали

ФОТО фейсбук сторінка "Каретного двору"

Нагадаємо, вчора 2 листопада У центрі Львова кінь травмував дівчину.
У дівчини, яку вчора травмували коні, вікритий перелом лівої гомілки. Про це кореспондентам Суспільного повідомила виконувачка обов’язків директора Львівської обласної клінічної лікарні Олександра Бурда. Дівчині 15 років, вона із Турківського району.

"Близько 4 години ранку завершилася операція. Був вікритий перелом гомілки. Він супроводжувався кровотечею. Також викликали судинного хірурга аби прибрати тромб. Зараз дівчина у важкому стані, але при свідомості. Перелом зафіксований, але поки рано робити певні прогнози", - розповіла Суспільному Олександра Бурда.

Як сьогодні повідомила кореспондентам Суспільного речниця Нацполіції Львівщини Світлана Добровольська, правоохоронці встановили, що 4 людей запустили салют. Це сполохало коней. Коні в упряжі вибігли на пішохідну частину. Там протаранили лавку, через це травмували дівчину, яка сиділа на лавці. На місці події працювали рятувальники.

За цим фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею 291 - це порушення чинних на транспорті правил. Максимальне покарання за цією статтею - 5 років позбавлення волі.

Після інциденту, власники тварини зв’язалися з ветеринарним лікарем - Олегом Лободенко, який обслуговує коней каретного двору. За його вказівками до його приїзду Фауні надавалася необхідна перша допомога - їй вкололи знеболювальне і заспокійливе.

Після транспортування до "Каретного двор" кобилою займався ветеринар, який повідомив, що отримані травми (осколкові перелами кількох кінцівок) ані в Україні, ані в сусідніх країнах не лікуються.Тому було прийняте рішення і проведено евтаназію, повідомляє UA:Львів.
Коментарі: