Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
07.11.2019, 10:22

Початок кінця речового ринку

Фото: Сергій Ткаченко

Міськрада Рівного ще влітку виділила землю під речовим ринком — під забудову. На його місці мають бути багатоповерхівки з торгово-розважальними закладами.
Генеральний директор речового ринку Володимир Рабінюк розповів, що одразу весь ринок закривати не будуть, будуватимуть почергово, тому торговців, які захочуть залишитися тут, переміщатимуть залежно від того, де буде вільне місце. Уже зараз половина місць простоює, а за оренду землі під ринком однаково доводиться платити, пише РВ.

Затримати початок змін ще на півроку намагався голова профспілки речового ринку торговець парасолями Павло Бречко. Просив створити комісію й казав, нібито тисяча підприємців, які тут працюють, залишаться без шматка хліба, а це загрожує соціальним вибухом. Та в голодне життя підприємців давно ніхто не вірить, навіть вони самі. Хто не мав виторгу, давно полишив торгівлю тут і подався торгувати деінде або поїхав на заробітки. Володимир Рабінюк каже, що питання відкрите два роки, за цей час кожен прийняв для себе рішення.

Речовий ринок орендує зараз 5 тисяч квадратних метрів. Розроблено детальний план забудови цієї території, за яким тут мають звести п’ять будинків, один з яких буде торговим центром на 10 тисяч квадратних метрів, тобто торгових площ буде удвічі більше, ніж зараз на ринку. Починати будівництво планують від стадіону «Авангард» — там, де, зокрема, торгують килимами, де найменше торговців і найбільше порожніх місць.

Торговцям пропонують також місця на ринку Дикого. З якого боку не підійди, він виглядає ще більш потворно, ніж речовий, але перенести його в інше місце, за словами міського голови Володимира Хомка, поки можливості немає.

До слова, сьогодні 7 листопада у двір Володимира Рабінюка кинули гранату.
Коментарі:
Бесплатка


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Останні новини