Еко-тред у дії: українець виготовляє посуд із кукурудзяного бадилля [Фото+Відео]

"Якось побачив по телевізору, як збирають кукурудзу, а билля викидають у смітник", – розповідає Петро Бобонич. Після цього він розробив технологію виготовлення посуду з кукурудзяного крохмалю. До нього додав воду, оцет та гліцерин. "Надаємо форму цій масі і запікаємо у мікрохвильовці – посуд готовий", – каже Петро Бобонич. До винахідника вже звернулися декілька потужних українських підприємств. Відомо, що наразі Петро Бобонич має вже три патенти на виготовлення такого екопосуду, зокрема із жолудів та неїстівних каштанів.

Які продукти найбільше подорожчали в Україні

У червні 2025 року темпи зростання споживчих цін в Україні сповільнилися, проте харчова інфляція продовжує набирати обертів.
переглядів: 278
В Україні планують збільшити виплати при народженні дитини до 50 тисяч гривень — Шмигаль

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив про затвердження проєкту закону, який передбачає суттєве підвищення фінансової підтримки для українських родин при народженні дитини.
переглядів: 291
Три роки після удару по Вінниці: 29 загиблих, серед них — діти

Сьогодні минає рівно три роки з дня трагічного ракетного удару по центру Вінниці, який Росія здійснила 14 липня 2022 року. Цей обстріл забрав життя 29 мирних людей, серед яких — троє маленьких дітей. Ще понад 200 осіб отримали поранення.
переглядів: 786
Головні новини за ніч: масована атака дронами, поранені діти та загиблі на Сумщині

У ніч проти 14 липня війська РФ знову атакували Україну ракетами та дронами. За даними Повітряних сил, по країні випустили 4 ракети та 136 ударних безпілотників типу Shahed. Протиповітряна оборона змогла збити 61 дрон, ще 47 вважаються локаційно втраченими.
переглядів: 278
Трамп оголосив про передачу Україні систем Patriot

Президент США Дональд Трамп, заявив, що Сполучені Штати передадуть Україні системи протиповітряної оборони Patriot. Про це повідомило агентство Reuters.
переглядів: 315
Реклама