Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
26.12.2019, 14:00

Уряд обіцяє навчити українців користуватися смартфоном і не тільки

фото з rv.gov.ua

У 2020 році уряд запускає Національну програму цифрової грамотності. Про це заявив Віце-прем'єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.
Міністерство цифрової трансформації має амбітну мету – за три роки навчити цифровій грамотності 6 мільйонів українців. Команда Міністерства цифрової трансформації представила результати першого в історії України соціологічного дослідження цифрових навичок українців та концепцію проєкту «Дія: Цифрова освіта».

«Зараз у програмі уряду зазначена амбітна мета – навчити мінімум 6 мільйонів українців цифровій грамотності за 3 роки. Причому, 70% має бути віком від 30 до 60+ років. Мета абсолютно реалістична – у нас вже підготовлено конкретний план дій, як цього досягти. Ми створюємо онлайн-платформу з п’ятьма різними категоріями курсів. Всі вони будуть абсолютно безкоштовні та доступні для кожного. Окрім цього, ми налагоджуємо співпрацю з ЦНАПами, бібліотеками, приватним сектором, школами та університетами. Плануємо створення власної мережі офлайн-хабів, щоб охопити програмою якомога більше людей», – зазначив Віце-прем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, rv.gov.ua.

Вступ 2020: Все, що потрібно знати абітурієнту. Forbes назвав найбагатших YouTube-блогерів світу
Коментарі: