подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
31.12.2019, 12:05

Що буде у 2020 році?

фото з fakty.com.ua.

Згідно зі східним календарем кожен рік має своїх "тварин-покровителів". 2020 рік пройде під знаком Білої Металевої Миші.
В цілому 2020 рік експерти називають досить небезпечним і неоднозначним: не тільки через те, що стихія Металу не дуже добре поєднується з Мишею, а й через те, що він буде високосним, пише slovofraza.com.

[url]Сфера фінансів та роботи в рік Щура[/url]


Очікується сприятливий період для фізичної роботи. Тим, хто займається інтелектуальною працею, експерти рекомендують проявляти кмітливість, бути хитрішими і не розповідати нікому про свої плани.

Важливо розуміти, що у високосний рік можуть відбуватися непередбачені події, яких ніхто не очікує. Саме в такі періоди варто активізуватися і брати ініціативу в свої руки. У деяких життєвих ситуаціях доведеться проявити хоробрість і лідерські якості. Миша схиляє до егоїзму, тому необхідно боротися з цією якістю, допомагати оточуючим.

2020 рік ідеальний для дорогих покупок, але краще планувати їх заздалегідь. Обережність в такий час зайвою точно не буде. Миша допомагає людям ставати далекогляднішими, а стихія Металу - терплячими. Тому перед важливою угодою або купівлею краще не поспішати, а перевіряти інформацію кілька разів.

Любов і відносини в 2020 році


Миша - символ любові і уваги. Деякі люди можуть не помічати добра, яке для них роблять, ігнорувати симпатію з боку оточуючих. Нові знайомства в 2020 році будуть ускладнені. Людині доведеться прямо говорити про свою симпатію, тому що натяків він/вона, швидше за все, не зрозуміє.

Будувати нові відносини в рік Миші краще на взаємній довірі. Ця тварина-талісман не любить, коли люди щось приховують один від одного. Потрібно бути гранично чесними, щоб нове кохання виявилося щасливим і довговічним.

Тим, хто вже перебуває у шлюбі або в довгострокових відносинах, бажано не забувати про приємні сюрпризи для другої половинки. Це не обов'язково повинні бути матеріальні речі: прекрасно підійде незапланована романтична вечеря, спільні приємні справи, зустрічі з близькими, вечірні посиденьки.

Зустріти нового друга в рік Миші буде вкрай важко. Високосний рік може підкинути вам недоброзичливців, які будуть маскуватися під друзів. Будьте дуже обережними, не довіряйте малознайомим людям. Стихія Металу зробить людей більш холодними і менш товариськими, тому спілкування в такі періоди налагоджується дуже повільно.

Настрій і здоров'я в 2020 році


Настрій буде постійно змінюватися через енергетичний дисонанс. Щур оптимістичний, але в високосний рік, та ще й при впливі стихії Металу, чекати спокою не варто. Чорні та білі смуги можуть постійно змінювати один одного, тому що оптимізм буде то з'являтися, то зникати. Що стосується здоров'я, то в цьому плані 2020 рік має всіх нас порадувати. Експерти рекомендують бути якомога більш активними, займатися спортом, вийти із зони комфорту. Це поліпшить настрій і самопочуття.
Коментарі:
Бесплатка


Останні новини