Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
24.01.2020, 17:01

Ефективність використання багатофункціональних аплікаторів Ляпко

Повсякденне життя складається з постійних стресів, тому є гостра потреба у заспокоєнні й розслабленні тіла. А стрес, як відомо, провокує захворювання. Найпоширенішими вважаються хвороби спини та суглобів. Понад два тисячолітті тому питання стресу було так само актуальним, як і сьогодні.
Тоді в китайській народній медицині почала розвиватися акупунктурна терапія, іншими словами рефлексотерапія або голковколювання. Зняття стресу є лише одним із переваг процедури рефлексотерапії. Рефлексотерапія – це процес лікування, який відновлює природний баланс організму, а після процедури можна відчути себе абсолютно спокійним. Це також терапія, яка впливає на ноги, руки, обличчя і вуха, в процесі якої, стимулюється більше як 7000 нервових закінчень за один сеанс за допомогою спеціальних аплікаторів.

Різновиди аплікаторів


Найвідомішими та найпопулярнішими аплікаторами є голчасті аплікатори Ляпко й аплікатор Кузнецова. Причому першим у світ медицини увійшов аплікатор Кузнецова, а пізніше, на його основі був розроблений аплікатор Ляпко. Вони бувають у різних модифікаціях. Це може бути класичний килимок-аплікатор, валик, пояс, і навіть устілки. Використання аплікатора охоплює точковий, а також голчастий масаж. Застосування такого аплікатора чинить позитивний вплив на загальний тонус організму. Його рекомендують використовувати за наявності захворювань дихальної системи, опорно-рухового апарату, остеохондрозу й радикуліту, а також у разі проблем із травленням. Масаж аплікатором сприяє покращенню кровообігу, а також впливає на якість сну. Аплікатор позбавить від відчуття втоми й болю в будь-якій частині тіла.

Особливості аплікатора Кузнецова


Розберімося детальніше, що таке аплікатор Кузнецова. Це такий масажний килимок, який може бути виготовлений у різних формах. Зазвичай він виготовляється у формі металевої основи або тканини. На неї прикріплені пластинки круглої або квадратної форми з гострими кінчиками (голками). Позитивний вплив чинить на точки нервових закінчень на поверхні тіла. Коли голки торкаються конкретний нервових закінчень на шкірі, приплив крові збільшується, а це означає, що організм починає краще функціонувати: поліпшується обмін речовин, прискорюється виведення токсинів із організму, поліпшується процес регенерації. Завдяки тому, що шкіра та голки контактують, зміцнюється імунітет, а також відбувається профілактика різних захворювань. Ефект від такого методу схожий з ефектом після процедури акупунктури. Для застосування аплікатора немає жодних вікових або гендерних обмежень. Найчастіше лікування аплікатором Кузнецова призначають у разі: захворювань опорно-рухового апарату, хвороб нирок, ендокринних захворюваннях, у разі зайвої ваги та целюліту, плоскостопості, а також у разі хвороб серця та судин. Також застосування такого масажеру позитивно впливає на організм людей після інсульту, інфаркту й хірургічних втручань. Сьогодні купити аплікатор Кузнецова можна в будь-якій аптеці або інтернет-магазині медтехніки. Наприклад, магазин Рідні медтехніка пропонує широкий вибір таких аплікаторів за доступними цінами в будь-яких модифікаціях.

Способи застосування аплікатора


Залежно від того, який вид аплікатора обирає користувач, спосіб застосування буде відрізнятися. Хоч такий масаж і здається абсолютно безпечним і нешкідливим, неправильне використання може посилити вже наявні проблеми. Застосування будь-якого виду аплікатора вимагає попередньої консультації з лікарем, а саме з масажистом, терапевтом. Якихось конкретних інструкцій із застосування аплікатора немає, але низки загальних рекомендацій все ж варто дотримуватися. По-перше, проводити процедуру краще за 30 хвилин до приймання їжі або через кілька годин після. По-друге, забезпечте комфортний температурний режим в приміщенні де буде проводиться процедура. Завдяки різним формам аплікатора процедуру можна робити на різних частинах тіла: спині, голові, грудях, животі, стопах, ногах і на суглобах. Притискати аплікатор Кузнецова можна як за допомогою ваги тіла, так і за допомогою рук. Час проведення процедури буде залежати від проблеми й її локалізації. Наприклад, при болях у спині аплікатор прикладають вранці та ввечері максимум на 15 хвилин. А, наприклад, при безсонні та стресах – на 20 хвилин.

Позитивний вплив на організм від такого масажу відзначають всі, хто хоч раз робив процедуру аплікатором.
Коментарі: