28 січня найпопулярніші телеканали на супутнику будуть закодовані
Відповідно до вимог законодавства та виробників фільмів та шоу, буде закодовано сигнал каналів 1+1, 2+2, ТЕТ, ПЛЮСПЛЮС, УНІАН ТБ, Бігуді, СТБ, ICTV, Новий канал, М1, М2, Оце, Інтер, НТН, К1, К2, Мега, Піксель, Zoom, Enter-фільм, Україна, НЛО TV, Індіго TV.
Такі зміни давно назрівали: практика безкоштовного супутникового телебачення вже давно відійшла у минуле у світі, а кодування сигналу – обов’язкова міра для його захисту.
Продовжувати дивитись ці телеканали через супутник можна, якщо придбати новий тюнер. Замінювати тарілку не потрібно – вона лише приймає сигнал. Розкодовує сигнал тюнер – саме його потрібно придбати і встановити – попередні тюнери, якими глядачі користуються зараз, не призначені для розкодування сигналу.
Якщо не змінювати тюнер, то через «супутник» не можна буде дивитись 23 найпопулярніші українські телеканали.
Ефірне Т2, інтернет та кабельне ТБ – без змін
Для тих глядачів, які дивляться ТБ через цифрову антену Т2, ОТТ та IPTV, тобто через інтернет, або через кабельні мережі, нічого не зміниться.
Де придбати новий тюнер
Щоб і далі дивитись українські телеканали через супутник, потрібно придбати тюнер з маркуванням «УТБ» та підключитись до одного з операторів супутникового телебачення – Viasat або XtraTV.
Тюнер з маркуванням «УТБ» – єдиний сертифікований та підтримує систему кодування Verimatrix. Звертайте на це увагу, коли купуватимете пристрій. Придбати тюнер можна у роздрібних мережах електроніки та побутової техніки, в інтернет-магазинах, у майстрів з підключення супутникового обладнання, а також у операторів супутникового телебачення Viasat або XtraTV.
Більше інформації про підключення до супутникового телебачення можна отримати на сайтах та гарячих лініях операторів супутникового телебачення: Viasat (https://viasat.ua/, 0800 502 096) та XtraTV (https://xtratv.com.ua/, 067 7595759, 050 7595759, 093 7595759).

тюнер, Інтер, платне ТБ, супутникове телебачення, українські телеканали, споживач
Лептоспіроз: як уберегтися від небезпечної хвороби влітку

Літо — це не тільки пора відпочинку біля водойм, а й час підвищеного ризику зараження лептоспірозом. Рівненська міська рада та Управління охорони здоров'я м. Рівне застерігають мешканців про небезпеку цієї інфекційної хвороби та надають рекомендації щодо профілактики.
переглядів: 1
Вступна кампанія 2025: рівненським абітурієнтам розповіли як подавати заяви на вступ та що таке пріоритетність?

Усі учасники основної сесії Національного мультипредметного тесту (НМТ), які проходили тестування з 17 травня по 20 червня, вже отримали свої результати. Як повідомив перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін, бали за шкалою 100–200 доступні у персональних кабінетах абітурієнтів.
переглядів: 30
Вступна кампанія розпочалася: РТФК НУВГП запрошує школярів!

Вітаємо! Розпочалася вступна кампанія, і Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП гостинно відкриває двері для майбутніх студентів.
переглядів: 102
Місячний посівний календар на липень 2025 року

Липень — не час зупинятися. Хоча пік посадкового сезону вже позаду, у другому літньому місяці ще є можливість встигнути з повторним висіванням деяких культур.
переглядів: 137
Менструальні трусики: чи дійсно необхідні вони сучасній жінці

У наш час жіноча гігієна під час менструації стала не просто темою здоров’я, а й питанням екології, комфорту, етики споживання. Все більше жінок обирають менструальні трусики, які поступово виходять із тіні звичних прокладок та тампонів. Але наскільки вони дійсно ефективні? Кому підходять? Чи варто інвестувати в цю альтернативу?
переглядів: 137