Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
05.02.2020, 21:18

Положинський заявив, що залишає свої музичні проекти

фото з prm.ua

Відомий український музикант Олександр Положинський заявив, що залишає гурти "Тартак" та "Був'є" та припиняє виступи з цими гуртами.
Варто зазначити, що Положинський виступав з гуртом "Тартак" з часу його заснування - з 1996 року.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"Йду із судилища по Ріффмастеру, хотів би вам сказати якусь позитивну новину, але, на жаль, нічого приємного сказати не можу. Більше того, маю ще одну неприємність для вас сповістити, для мене це дуже болісний момент, але тримати це в секреті, як мінімум, нечесно. Це ніяк не пов’язано зі справою, у якій судять Андрія, але так співпало, що нині я вирішив припинити свою участь у значній частині… свого життя. Я вирішив, що більше не виступатиму з "Тартаком" та "Був’є", – сказав Положинський.

Положинський попросив шанувальників “утриматися від запитань публічних та приватних”.

"Наразі рішення прийнято і оскарженню на даний момент не підлягає. Що буде в майбутньому – не знаю, планів конкретних не маю. Це важко пояснювати словами. Можливо, це з часом відродиться у якось кращому яскравішому варіанті. Хочу подякувати вам усім за те, що буди з ними всі ці роки, любили, підтримували, і для вас це все теж було чимось важливим, не тільки для мене", – додав Положинський.

Про це повідомляє телеканал Прямий.
Коментарі: