Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
08.02.2020, 09:52

Рівненщина цьогоріч може отримати 2 мільрди гривень «на дороги»

фото ілюстративне з rivne.media.

Автошляхи у нашій області давно потребують оновлення. І цьогоріч, цілком можливо, наша область отримає чималеньку суму – аж у кілька мільярдів. Про це повідомив один із високопосадовців Рівненської області.
«Рівненська область може отримати майже 2 мільярди гривень на ремонт доріг. Це гроші з субвенції, яка надається з дорожнього фонду – це 580 мільйонів гривень, які ми можемо витратити на місцеві дороги. І близько 1 мільярда 400 мільйонів, які можуть надійти завдяки постанові Кабінету Міністрів України. Зараз є перелік основних доріг, які зараз потребують оновлення. Також увагу хочемо приділити автошляхам, які пролягають в напрямку Луцька, в напрямку Білорусі.

У нас зараз пріоритетний напрямок роботи щодо оновлення доріг – це маршрутний принцип, за якого ми хочемо більшу частину коштів витратити на капітальний і поточний ремонт. Від ямкового ремонту плануємо відійти, а обираємо модель, за якої буде відчутний результат роботи. Хочу зазначити, що коли Кабмін прийме згадану постанову, тоді буде більш конкретно зрозумілий обсяг роботи», - зазначає Віталій Коваль, голова Рівненської ОДА.
Як написав на своїй сторінці у мережі Фейсбук Владислав Криклій, Кабмін затвердив перелік доріг державного значення, які мають відновити у 2020 році.З Дорожнього фонду спрямують 31 мільярд 528 мільйонів гривень.
«Заплановано відновити 1 345 км доріг державного значення та 3 711 пог. метрів мостів.

Насамперед ремонтуватимемо найбільш зруйновані ділянки автомобільних доріг за основними маршрутами та продовжимо будівництво і ремонт об’єктів, роботи на яких розпочато у минулі роки: М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка (через м. Вінницю), Н-31 Дніпро – Царичанка – Кобеляки – Решетилівка, Будівництво південного обходу м. Дніпра, Н-26 Чугуїв – Мілове (через м. Старобільськ), Н-23 Кропивницький – Кривий Ріг – Запоріжжя, Н-14 Олександрівка – Кропивницький – Миколаїв, Н-11 Дніпро – Миколаїв (через м. Кривий Ріг), Н-03 Житомир – Чернівці.
Окрім доріг державного значення, будуть відновлюватись дороги місцевого та територіального значення. Наша ціль – відремонтувати 4000 кілометрів доріг за 2020 рік.
Для порівняння, за даними Укравтодору, відновлено км доріг державного та місцевого значення:

2017 – 1065 км
2018 – 2540 км
2019 – 2400 км
2020- понад 4000 км

Скажете, і цього замало? Абсолютно згоден, саме тому чекаємо на прийняття Верховною радою законопроектів 2660 та 2661, які забезпечать додаткових 20 млрд.грн. на будівництво доріг», - написав Владислав Криклій.

Як повідомляє Урядовий портал, 2020 рік має стати роком, впродовж якого відремонтують велику кількість автошляхів:

"Для Уряду та команди Президента будівництво доріг — це топ-пріоритет в цьому році. З 1 березня ми починаємо масштабне будівництво — у цьому році потрібно готуватися до максимально раннього початку сезону. Ми з боку органів державної влади спробуємо завершити всі бюрократичні процедури до цього моменту. Звичайно, не по всіх об’єктах, але по достатній кількості для того, щоб завантажити всі потужності бізнесу", — сказав Олексій Гончарук.

Дізнайтеся, чи готові поштарі Рівненщини постачати газ? Де на Рівненщині найвищий радіаційний фон
Коментарі: