Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
21.02.2020, 11:00

Весільний портал: як нареченим знайти фотографа на весілля

Мабуть, ви знаєте чудову фразу: “Можливості справити перше враження вдруге не буде”. Приблизно так все відбувається і з весіллями: лише раз ти можеш зробити правильний вибір ресторану, ведучого, музикантів і, звісно, фотографа на весілля! Мова піде саме про весільних фотографів, яких сьогодні є дуже багато! І у часи новітніх технологій було б надто легковажно покладатися на поради знайомих у виборі найкращого з них. Адже є й інші, більш ефективні способи пошуку професіоналів, а саме - онлайн, на весільних порталах.

Весільні портали: що це, і як там шукати весільного фотографа
Весільні портали - це спеціалізовані веб-сайти, присвячені підготовці до весілля. В Україні їх декілька, і одним з найпопулярніших є Hot Wedding. Обрати фотографа можна просто, переглянувши каталог https://hotwed.com.ua/fotografy. Практика створення подібних сайтів є всесвітньою: такі онлайн ресурси дають можливість спеціалістам пропонувати весільні послуги, а нареченим мати широкий вибір та безліч корисної інформації для його здійснення.В залежності від ресурсу, каталоги містять різну кількість спеціалістів, але практично кожен має всі необхідні для організації весілля категорії - ресторани, випічка, декор, салони суконь, шоу-програми і багато іншого. Відрізняються весільні портали функціональністю та зручністю пошуку і перегляду інформації.

Серед переваг весільних порталів слід відзначити:

• доступ до великої бази спеціалістів, чиї послуги актуальні для весіль, корпоративів, днів народжень, відкриттів та інших світських заходів;

• наявність портфоліо виконавців (кожен зареєстрований спеціаліст залишає приклади своїх робіт - фото та відео, перегляд яких робить вибір простішим)

• відкритість цін на послуги та контактів професіоналів

• доступ до додаткових інструментів: переписки з фахівцями просто на порталі, можливості зберігати профілі в “Улюблені”, вільний доступ до великої бази статей блогу, що стануть корисними під час організації свята.

Недоліків у весільних порталів немає, однак, меж вдосконаленню кожного окремого сайту теж не буває. Такі ресурси - чудова можливість розпочати пошуки усіх необхідних послуг, не витрачаючи час на зустрічі і з тими, чиї роботи просто не до вподоби. Часом виникають деякі нюанси: наприклад, не всі професіонали лишають інформацію про ціни у вільному доступі. Однак, наявність усіх можливих контактів, легко вирішує проблему. Варто просто подзвонити чи написати тому, хто вам сподобався.


Рекомендації щодо вибору фотографа


Вибір фотографа нареченим рідко дається просто, особливо, якщо знайомств немає та порад вони не отримували. Пошук з нуля більш тривалий, однак, він дозволяє зробити свідомий, обдуманий, незалежний вибір. Ось на що варто звертати увагу:

перше правило - портфоліо. Приклади робіт на весільному порталі, на сторінках в соцмережах, на особистому сайті фотографа - джерел для оцінки стилю та вмінь є безліч! У цій ситуації не працюють відгуки, що фотограф приємна, добра, цікава особистість: ви обираєте не партнера для стосунків, а профі, тому переглядайте роботи і обирайте те, що подобається найбільше! Якщо робіт у вільному доступі мало, це б мало вас збентежити: сучасні спеціалісти активно “продають” свої послуги онлайн і радо діляться своїм доробком з оточуючими.

друге правило - вартість послуг. З одного боку, ви точно знаєте, на яку суму можете розраховувати. Але якщо ваш бюджет та вартість послуг весільного фотографа - десь на межі, то, можливо, слід не відмовлятися, а все зважити. Ймовірно, ви зможете зекономити на чомусь менш важливому, або замовити дешевший пакет послуг (якщо є різні).

третє правило - контакт. Яким ми би чудовим не був кожен онлайн ресурс з пошуку професіоналів, все одно вам потрібно зустрітися з фотографом, якого хочете обрати. Поспілкуватися, обговорити бачення, встановити контакт вкрай важливо.

Нехай вибір буде для вас легким та приємним, а результат виправдає всі сподівання.
Коментарі: